TitanS Forum

Join the forum, it's quick and easy

TitanS Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Egobooster - demo lock

4 posters

Goto down

Egobooster - demo lock Empty Egobooster - demo lock

Příspěvek  Anonymní Thu Jun 23, 2011 11:35 am

Nick: Egobooster
Věk: 19
Class: Warlock
Talenty: Deep demology spec (dle potřeb raidu není problém respecnout) offspec : destro pvp
Link na Armory: http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Egobooster
Zkušenosti: S WoW jsem začal cca před 2 lety zde na Twinstaru (Human Warlock) , krátce po doexpení jsem byl přijat do alianské guildy HornyHeadHunters a ihned se zapojil do progressu T5 raidů. Za warlocka jsem prošel celé TBC a po nasazení wotlku i celý naxx, os, eoe... Během čekání na ULD se však stala nemilá věc, kdy mi byl odcizen acc s warlockem... Na druhém acc jsem měl ještě druida, kterého jsem prodal a koupil Ele shamana (kterého jsem hrál občas na funku a přišel mi sympatický Smile ) Se shamanem jsem odprogressoval uld 25 men až po Vezaxe (10men jsem nechodil vůbec) , poté přišlo maturitní období a můj "konec aktivní kariéry ve wow" , nedávno jsme se s kamarády bavili , že nám chybí to staré vysedávání na mumble dlouho do noci, tak jsme se rozhodli opět začít, tentokrát v rudých barvách hordy... Shamana jsem prodal a nedávno koupil warlocka se kterým se k Vám hlasím. Takže myslím, že za warlocka mám celkem slušné zkušenosti..Smile
Mikrofon/mumble: Oboje vlastním
Raid časy (pá: 18-22, So: 18-22, Ne: 18-22*) vyhovuje ti to?: Upřímně..Very Happy Pátky a Soboty jsou dny, kdy si většinou chodím vylejvat hlavu Very Happy aspoň teda teď v letním období... Přes zimu je to jiné... Ale není to pravidlo, že jsem Pátek i Sobotu v tahu... Neděle mi vyhovuje, na to jsem byl naučený i u HHH.
Znáš u nás někoho: Netuším..? Leda , že by u vás hrál taky někdo od aliance
Co nám můžeš nabídnout: Myslím , že snad nějaké zkušenosti za warlocka Wink Trpělivost, ochotu pomoct , snad i nějaké pobavení..Very Happy
Co od nás očekáváš: Kázeň na raidech, spravedlivé rozdělování lootu (nevím jaký máte zaveden systém, to jsem nějak nevypátral ) žádné zbytečné zdržování na raidech (buffy apod) jinak jsem snad skromný..Very Happy
Něco o tobě: Jmenuji se Karel, je mi 19 let, mám čerstvě po maturitě, wow jak už jsem psal výše hraji něco kolem dvou let, jinak si rád posedím u piva, poslouchám metal , jezdím na motorce, rád chodím do posilovny, v létě si rád zahraju nohejbal, v zimě hokej... Toť asi vše..Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Egobooster - demo lock Empty Re: Egobooster - demo lock

Příspěvek  Trukr Thu Jun 23, 2011 12:35 pm

Jsem pro test uvidime
Trukr
Trukr

Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Egobooster - demo lock Empty Re: Egobooster - demo lock

Příspěvek  Velnar Thu Jun 23, 2011 1:10 pm

Pekna prhlaska navic lock se na raidu zatim vubec nestrati.. Pro na zkousku a dal se uvidi.

Informacne: Loot system je DKP ktery se stryktne dodrzuje..(pri schode rozhodne budto roll nebo podle uvazeni RL, CL, GM, na tom kdo potebuje vice, aktivite cloveka, ochote apod.)
Vice informace tu budou casem, je to 2 dny z5 co se nam stare forum.. vytratilo.
Velnar
Velnar
Admin

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 20. 06. 11
Location : Chomutov

http://titans.0forum.biz

Návrat nahoru Goto down

Egobooster - demo lock Empty Re: Egobooster - demo lock

Příspěvek  Anonymní Thu Jun 23, 2011 1:52 pm

Ak budes aktivny tak nemam namietky PRO

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Egobooster - demo lock Empty Re: Egobooster - demo lock

Příspěvek  Anonymní Thu Jun 23, 2011 5:10 pm

Som pre TEST.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Egobooster - demo lock Empty Re: Egobooster - demo lock

Příspěvek  Anonymní Thu Jun 23, 2011 6:01 pm

s aktivitou problém nemám, jen jak jsem se zmiňoval v přihlášce přes ty prázdniny pátky a soboty někdy zabitý no..Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Egobooster - demo lock Empty Re: Egobooster - demo lock

Příspěvek  Ashlynnak Fri Jun 24, 2011 9:21 am

Egobooster napsal:s aktivitou problém nemám, jen jak jsem se zmiňoval v přihlášce přes ty prázdniny pátky a soboty někdy zabitý no..Smile

Tak bude predpokladat ze ne kazdej a ze ne pravidelne .... kazdej se jde nekdy napit ja osobone chodim az po raidech akorat cas vyrazet Very Happy no ale v tydny by jsi mel cas? ptz chodime i v tydnu (resp. dochazime) ... Jinak za me PRO demo je potreba jako sul ;-)
Ashlynnak
Ashlynnak

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 22. 06. 11
Age : 32
Location : Za to zaplatíš

Návrat nahoru Goto down

Egobooster - demo lock Empty Re: Egobooster - demo lock

Příspěvek  Anonymní Fri Jun 24, 2011 10:40 am

V týdnu a v neděli není problém...Wink Takto jsem raidoval i v HHH. No taky bych vyrážel klidně po 22. hod, potíž je v tom, že jsem z vesnice a tady se nic neděje, takže vždy někdo bere auto a vyrážíme tak kolem půl 9... Jinak bych chodil klidně až po raidu no...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Egobooster - demo lock Empty Re: Egobooster - demo lock

Příspěvek  Baltazario Sat Jun 25, 2011 2:39 pm

uvidime podle aktivity pokud nebudes na raidy dostatecne aktivni tak skoncis zatim PRIJAT

Baltazario

Poèet pøíspìvkù : 416
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Egobooster - demo lock Empty Re: Egobooster - demo lock

Příspěvek  Anonymní Mon Jun 27, 2011 10:06 am

Měním názor, přihlášku beru zpět. Kamarád se hlásí do jiné guildy, rád bych raidoval s ním. Takže se omlouvám za zdržení a tím vzniklé potíže a přeji mnoho dalších úspěchůWink

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Egobooster - demo lock Empty Re: Egobooster - demo lock

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru