TitanS Forum

Join the forum, it's quick and easy

TitanS Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

duddy DK - unholy - posilam ze nej ja

+3
Quite
Baltazario
windwalker
7 posters

Goto down

duddy DK - unholy - posilam ze nej ja Empty duddy DK - unholy - posilam ze nej ja

Příspěvek  windwalker Mon Oct 10, 2011 4:13 pm

Nick: Duddy
Věk: 17
Class: Death Knight
Talenty: Unholy 14/3/54
Link na Armory: http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Duddy
UI screen: [img]https://2img.net/h/oi56.tinypic.com/2lo0n6e.jpg" alt="" />[/img]
Zkušenosti: Hlavní bude asi UD 25man xD UD 10man FC kromě Algalona nebyl čas ale mam ho odprogresovano asi 5-6hodin / UD 25man mi chybý pouze Algalon/Mimiron HM a Yogg+0 jinak všechno mam down
Předchozí guilda a důvod odchodu: Ravencrest. Sklamáni guildy od strany vedení a jejích přistup k řešení problemů např. Neaktivita z mé strany byl sem přibližně 3 měsice od založení guildy sem byl každej raid kromě snad dvou ID. Nedávno asi před 14 dněma sem se domluval s GuM, že v té době nemam moc čas na raidy kuli škole a když sem měl čas tak byl full Raid takže sem ani nemohl a jeho důvod kicku byla neaktivita na které se schodlo celé vedení. Další důvod byla neznalost classy. Jak už jsem psal že jsem vyskoušel všechno a rád experimentuju s EQ a s talentama a ne vždy byly idealní na dps a jejich důvod že mam malé dps přitom v tom období kdy sem chodil se talentama Unholy které sem použival nikdy sem neklesl pod 5 místo v dmg. No prostě jedním slovem demence a když sem jim psal že mi mohli něco říc nebo mě upozornit a dohodnout se nákou formou domluvy na to už asi žadná slova nezbyla. Tuto guildu sem měl velmi rád a jejích některé členy a co se tíče progressu byla velmi uspěšná ve velmi krátke době ale timhle jednánim u mě hluboce klesly.
Mikrofon/mumble: Mám
Raid časy (pá: 18-22, So: 18-22, Ne: 18-22*) vyhovuje ti to?: Ano je to ideální čas pro mě xD akorat občas budu muset jít dřív kuli vstávnaní do školy vstávam fakt brzo a špatně se mi leze z postele xD a to platí jenom v neděli.
Znáš u nás někoho: Trito
Co nám můžeš nabídnout: Kvalitní přistup a odhodlání při progressu a farmení UD, vyskoušel šel sem snad všechny talenty a druhy EQ (např. jsem zkoušel PvE Frost s TwoHandou a v PvP Blood Dk se kterým sem dal jako první na Twině přes 2100 rating a mam velmi dobré zkušenosti s DK jak v PvE tak i v PvP, rád poradim, pomůžu v PvE a PvP a bez výjmky plním rozkazy velkých pánu nahoře xD
Co od nás očekáváš: Kvalitní přistup od vedení a dobrou společnost a taky nákej ten progress i to farmění UD xD
Něco o tobě: Márty jméno mé, bydlím v Mostě ( severní čechy ) studuji střední školu v oboru bezpečnost správní činnosti druhým rokem. Rád hraju kulečník a nákej ten florbalem a hlavně Wowko xD Rád posedim u půlitru piva a občas čmoudim mariujánku xD
windwalker
windwalker

Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

duddy DK - unholy - posilam ze nej ja Empty Re: duddy DK - unholy - posilam ze nej ja

Příspěvek  Baltazario Mon Oct 10, 2011 6:47 pm

ja sem pro potrebujem schopne lidi protoze vetsina tu je neschopnych

Baltazario

Poèet pøíspìvkù : 416
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

duddy DK - unholy - posilam ze nej ja Empty Re: duddy DK - unholy - posilam ze nej ja

Příspěvek  Quite Mon Oct 10, 2011 6:57 pm

mame podobne zaujmy:D to sa mi lubi inak bol som snim nahodou par skirmiv a vzdy sme tych druhych totalne rozdupali ak mu tak pojde aj pve isto bude prinosom navyse dk su len 2 a aj tie si na 10 man berie "epic" grupa takze som urcite za.

Quite

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 24. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

duddy DK - unholy - posilam ze nej ja Empty Re: duddy DK - unholy - posilam ze nej ja

Příspěvek  Jezisi Mon Oct 10, 2011 7:18 pm

Pro Smile

Jezisi

Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

duddy DK - unholy - posilam ze nej ja Empty Re: duddy DK - unholy - posilam ze nej ja

Příspěvek  Hoffy Mon Oct 10, 2011 9:12 pm

PRO zkousku na dummy
Hoffy
Hoffy

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 23. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

duddy DK - unholy - posilam ze nej ja Empty Re: duddy DK - unholy - posilam ze nej ja

Příspěvek  PKBrowser Tue Oct 11, 2011 8:39 pm

Asi Pro nech neni zase dalsie ID pri 10-kach QQ...
PKBrowser
PKBrowser

Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 22. 06. 11
Age : 32
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

duddy DK - unholy - posilam ze nej ja Empty Re: duddy DK - unholy - posilam ze nej ja

Příspěvek  Switz Tue Oct 11, 2011 9:00 pm

Ještě ty začínej valere...
Jinač asi PRO, ale ať se "odborně" vyjádří DK
Switz
Switz

Poèet pøíspìvkù : 243
Join date : 01. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

duddy DK - unholy - posilam ze nej ja Empty Re: duddy DK - unholy - posilam ze nej ja

Příspěvek  Baltazario Thu Oct 13, 2011 5:26 am

prijat

Baltazario

Poèet pøíspìvkù : 416
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

duddy DK - unholy - posilam ze nej ja Empty Re: duddy DK - unholy - posilam ze nej ja

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru