TitanS Forum

Join the forum, it's quick and easy

TitanS Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ghork (Prot/fury war)

4 posters

Goto down

Ghork (Prot/fury war) Empty Ghork (Prot/fury war)

Příspěvek  Anonymní Mon Jan 30, 2012 2:00 pm

Nick:Ghork
Věk:21

Class:Warrior
Link na Talenty:
Prot talent.mmo-champion.com/?warrior#1-Do9EibjAUV6o,rIbqR3,12213
Fury talent.mmo-champion.com/?warrior#BnAQVVwsVby3gC,edFq-3,12213
Link na Armory: arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Ghork
Stručná rotace: Prot - SS, Devastate + HS, Revenge když naskočí a SSka při procu nebo hodně rage. Jinak dále rend, demo shout, battle/command dle potřeby, shockweave, Concussion Blow. Trinkety, SW a LS záchranu používám tak...že zapnu jednu, nechám dojít efekt, pak zapnu další. Neustále jsem pod nějakou ochranou. Při některých bossech to zapnu vše najednou a nebo LS a SW si šetřim na dobu nutnosti.

Fury - BT, WW, BT, když procne slam, tak až po rotaci. Dříve ho dávám jen když bych ho nestíhal po rotaci, tak ho dám před jeho vypršením. Když mám rage 60+ tak HS, bo na více targetů cleave. Když je boss pod 20%, tak spamuju execute a při rage cca 90+ dávám HS a při procu slam. Deathwish a Blood fury dávám na CD nebo ho šetřim na to kdy je potřeba...viz srdce u XT kvůli HM. A recklessnes většinou pro procnutí slamu. Commanding/Battle shout dle potřeby, mám jejich efekt vytalentovanej.

UI screen nejlepe s DPS/HPS z nejakeho raidu: Dodám.
Fps na raidu: Málokdy mi klesne pod 60

Zkušenosti: VoA, Naxx, EoE, OS +3 jak 10, tak 25 man zvládám na pohodičku. Ohledně UD - Tak normali znám všechny (Alga jsem utankoval a i ho byl jako dps) až na Yogga. Toho jediného nemám zabitého. Ohledně HM tak XT, Assembly of Iron, Hodir, Thorin, Freya zabita zatím jen na +2, Mimiron (nejsem si ted jistej, zda se nám ho povedlo zabít, ale vím co u něj dělat) a Vezaxe.
Předchozí guilda a důvod odchodu: Ravencrest. Sice stále v ní jsem, ale asi včera večer se ohlásil rozpad guildy.

Mikrofon/mumble: Ano/ano
Raid time (So: 18-22, Ne: 18-22*) vyhovuje ti to?: Ano v případě když mám volno. Když mám denní tak až od 18:30 a když mám noční tak ne.

Znáš u nás někoho: Trito - znám ho už asi 3 roky.
Co nám můžeš nabídnout: Spolehlivého mladého muže s rozumem, který má přehled o světě wow. Spolehlivost a svůj názor.
Co od nás očekáváš: Že se nerozpadnete a bude tu kvalitní progress na ToC.

Něco o tobě (klidne sa rozepiš): Jsem pracující metalista. Zájmy krom her jsou přítelkyně, sport. Smile
PS: Ted mám nahozené pvp prot a pve fury talenty, ale to jsem si nahodil jen na čas kvůli arenám a mám v plánu nejpozději do nahození ToCka být pve prot war a fury. Jako main spec jsem prot, kterého hraju od 2.4.3, ale pokud by jste tanka nechtěli, tak není problém abych byl fury. Třeba později bych kandidoval na main tanka. Uvidíme. Smile

Takže doufám, že i přesto že wary ted nehledáte, tak by jste mě nakonec přijali. Mám zájem chodit 25 UD, 10 UD (s tím že bych chtěl dát všechny HM) a i mě baví si zajít jiné wotlk raidy.


Naposledy upravil Ghork dne Mon Jan 30, 2012 2:09 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Vizuální úpravy.)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ghork (Prot/fury war) Empty Re: Ghork (Prot/fury war)

Příspěvek  PKBrowser Mon Jan 30, 2012 3:40 pm

Myslim ze warov je uz hodne preto Proti
PKBrowser
PKBrowser

Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 22. 06. 11
Age : 32
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Ghork (Prot/fury war) Empty Re: Ghork (Prot/fury war)

Příspěvek  Else Mon Jan 30, 2012 4:58 pm

vypadas velice slusne jak chovanim tak i vsim ostatnim okolo hry, k tomu mas jeste velice peknou a slusne napsanou prihlasku, to jsou jiste velke plus pro tebe, ale presto musim rict proti, jednoduse z duvodu plneho stavu, promin, ale i presto myslim ze mas hodne slusne sance v jakekoliv jine guilde kde neni warrioru tolik jako u nas, za sebe preji hodne stesti
Else
Else

Poèet pøíspìvkù : 120
Join date : 23. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Ghork (Prot/fury war) Empty Re: Ghork (Prot/fury war)

Příspěvek  Trukr Tue Jan 31, 2012 2:51 pm

Pekna prihlaska ale FULL stav u waru opravdu jich mame dost az moc PROTI ..
Trukr
Trukr

Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Ghork (Prot/fury war) Empty Re: Ghork (Prot/fury war)

Příspěvek  Anonymní Tue Jan 31, 2012 4:18 pm

sory, pre wara neni vazne miesto u nas, proti

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ghork (Prot/fury war) Empty Re: Ghork (Prot/fury war)

Příspěvek  Switz Tue Jan 31, 2012 4:53 pm

Pěkná přihláška, i ty vypadáš nadějně, ale i přesto musím napsat PROTI..
Momentálně máme full stav warriorů, ale věřím, že se uchytíš někde, kde full stav nemají. Přeji Ti hodně úspěchů a štěstí jinde.. Cool
Switz
Switz

Poèet pøíspìvkù : 243
Join date : 01. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Ghork (Prot/fury war) Empty Re: Ghork (Prot/fury war)

Příspěvek  Else Tue Jan 31, 2012 7:56 pm

neprijat, lock

za celou guildu preji GL nekde jinde
Else
Else

Poèet pøíspìvkù : 120
Join date : 23. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Ghork (Prot/fury war) Empty Re: Ghork (Prot/fury war)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru