TitanS Forum

Join the forum, it's quick and easy

TitanS Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paladin Holy

5 posters

Goto down

Paladin Holy Empty Paladin Holy

Příspěvek  Optima Thu Feb 16, 2012 7:46 pm

Nick:
Optima
Věk:
21

Class:
Paladin
Link na Talenty:
arsenal.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Deimos&n=Optima&group=2
Link na Armory:
arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Optima
Stručná rotace:
Těsně před pullem nasadím SS a BoL na OT
Počas boje udržuju 100% uptime SS a BoL na OT
Držím JoL na main raid targetu
Overheal MT, prokládám FL a HS do raidu, nebo dle situace
DP nasazuju cca na 70% many (jen za předpokladu, že procne DC:G) + použiji belf racku - pokud jde do raidu velké množství DMGe nasazuju křídla, nebo sundám aktivní DP

UI screen nejlepe s DPS/HPS z nejakeho raidu:
Dodám hned, jakmile budu doma na PC. Průměrný HPS se pohybuje okolo 4500 - 5000 podle encounteru a složení healerů. Samozřejmě jde maxovat víc.
Fps na raidu:
Opět co boss, to jiné FPS. Dá se říct, že okolo 25 fps ve full složení na 25 manu v průběhu boje. Hodir samozřejmě méně. Určitě nebudu flexovat s 60 fps při průchodu uličkou k Thorimovi, takže tady máte reálná čísla.

Zkušenosti:
UD 10 - 13/14 (Chybí Levi)
UD 10 HM - 8/8
UD 25 - 12/14 (Chybí Levi, Alg)
UD 25 HM - 5/8 (Chybí Thorim, Mim, Yogg)

Ovšem co se týče hardmodů, vím kde se co dějě a jak mám reagovat. Všechny Hardmody jsem prošel, ať už úspěšně, nebo núspěšně. Ale minimálně 4 hodiny progressu jsem na každém strávil.

Předchozí guilda a důvod odchodu:
Dragonslayers, Patronus Ignis
Důvodem odchodu je plánovaná migrace k Hordě

Mikrofon/mumble:
Ano, mám obojí.
Raid time (So: 18-22, Ne: 18-22*) vyhovuje mi to?:
Naprosto žádný problém.

Znáš u nás někoho:
Bohužel, u čevené strany nikoho neznám.
Co nám můžeš nabídnout:
Můžu nabídnout flexibilního healera se smyslem pro pořádek. Taktéž fajn člověka a pohodáře, kterej je dělanej pro každou blbost i za cenu tří denního BANu Smile i zkušeného PvP hráče
Dále můžu nabídnout velice kvalitního Shamana, kterého mám momentálně u modré strany. Shaman je můj bývalí Main. Tento char poputuje co nejrychleji na červenou stranu za svým kamarádem Optimem Smile , popř. do vaší guildy jako alt. Více v "Něco o sobě".

Co od nás očekáváš:
Hledám kvalitní guildu na usazení, takže očekávám kamarádskou atmosféru, ve které panuje pohoda. Samozřejmě klid, poslušnost a koncentrovanost na raidech od většiny členů.
Něco o sobě:
Takže, jmenuji se Martin. Pocházím ze Zlína, kde jsem se na jaře roku 1991 narodil. A jak mi život nepřál, musel jsem se přesunout i s rodinou do Brna, kde momentálně bydlím v malém bytu 1+kk. Téměř před dvěma lety jsem úspěšně dokončil Eletroprůmyslovou školu se specializací na strojnitví a silnoproud. Momentálně pracuji jako pomocný projektant se zaměřením na Energetiku (tj. rozvodny, linky, elektrárny). Protože žiji sám, je můj online čas omezen pouze pracovními povinnostmi. Přes týden jsem online kolem dvanácté hodiny (obědová pauza, taktéž zvaná obědovka) odpoledne a poté od 17 hodin do půlnoci. Kromě počítače disponuji notebookem, který tahám všude sebou, takže jsem mobilní WoWkař Smile.
Další věcí, ok které bych se rád zmínil je můj již zmiňovaný Shaman "Awakening" u Aliance. Protože jsem ve vzoru vaší přihlášky nenašel žádné vhodné místo, napíši to sem. Tento Shaman je můj bývalí main char, za kterého jsem prošel celý UD, achievementy hledejte na něm Smile. Tento shaman disponuje čtyrmi full geary: Enha PvE, Ele PvE, Resto PvE a Resto PvP a Glory of the Ulduar Raider (10 man) (/flex Very Happy). Tímto samozřejmě nechci říct, že jsem schopen healovat jen za něj. Jak už jsem někde psal, healování je můj život Smile a zkoušel jsem healovat za každou class i za každý příslušný spec. Shamana a Paladina hraji nejdéle ze všech, dá se říct že rok každého z nich.
Taktéž můžu nabídnout mé schopnosti s ovládáním obou class. V guildách, které jsem zmínil, jsem působil jako Class Leader za obě dvě classy.

Takže, myslím, že jsem napsal vše co je potřeba. Podrobnější informace ať už o charech, nebo o mé skromné osobě rád podám Smile

Optima
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Paladin Holy Empty Screen

Příspěvek  Optima Thu Feb 16, 2012 8:54 pm

Omlouvám se za zdržení, tady je screen:

kód:
postimage.org/image/vi7n641zb/

Všechem healing je z Archavona.

Optima
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Paladin Holy Empty Re: Paladin Holy

Příspěvek  Else Fri Feb 17, 2012 5:27 pm

prihlaska musim priznat ze velice pekna, ale proste mame prebytek lidi + pokud vezmeme tu lekorku za priesta tak jako heal nemas sanci se uzivit, promin za me proti
Else
Else

Poèet pøíspìvkù : 120
Join date : 23. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Paladin Holy Empty Re: Paladin Holy

Příspěvek  Baltazario Fri Feb 17, 2012 5:45 pm

nadherna prihlaska ale musim dat PROTI full stav

Baltazario

Poèet pøíspìvkù : 416
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Paladin Holy Empty Re: Paladin Holy

Příspěvek  PKBrowser Sun Feb 19, 2012 2:40 pm

Proti
PKBrowser
PKBrowser

Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 22. 06. 11
Age : 32
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Paladin Holy Empty Re: Paladin Holy

Příspěvek  windwalker Thu Feb 23, 2012 12:28 am

promin palachu hodne uz jenom z tohoto duvodu, poprosim o lock a hodne stestí jinde Smile
windwalker
windwalker

Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Paladin Holy Empty Re: Paladin Holy

Příspěvek  Switz Thu Feb 23, 2012 9:24 am

Tož nevypadáš zle, sice jsem si stěžoval, že se tady dává pro/proti trošku divně. Ale jak píše wind, palachů je fakt hodně, heala máme 1 + 1 off, popravdě ono to i stačí. Navíc máš už přihlášku jinde, tudíž PROTI
Switz
Switz

Poèet pøíspìvkù : 243
Join date : 01. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Paladin Holy Empty Re: Paladin Holy

Příspěvek  Switz Fri Feb 24, 2012 4:40 pm

NEPŘIJAT, za celou guildu přeji hodně štěstí jinde
Switz
Switz

Poèet pøíspìvkù : 243
Join date : 01. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Paladin Holy Empty Re: Paladin Holy

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru