TitanS Forum

Join the forum, it's quick and easy

TitanS Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fury / arms

5 posters

Goto down

Fury / arms  Empty Fury / arms

Příspěvek  Also Sat May 26, 2012 9:44 am

Nick: Also

Věk: 25

Class: Warrior

Link na Talenty: wow335.gamestool.net/warriort.php?3022030023300000000000000000000305053000520310053120501351000000000000000000000000000

Link na Armory: arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Also

Stručná rotace: Warrior nemá rotaci jede na prioritu.

UI screen nejlepe s DPS/HPS z nejakeho raidu: sry screen nemám zatím s meterem, jestli bude moc duležité tak zajdu nějaký raid a vyfotim to. Ale třeba Walkýry mam DPS 8k+ to si pamatuji... xd

Fps na raidu: mam 100mega net fps, 61+

Zkušenosti:Znám všechny taktiky WOTLK

Předchozí guilda a důvod odchodu:přes 2 roky jsem hrál u aliance v guilde Fallen-angels, poté jsem přešel na hordu do guildy kamaráda Qui Morte Victa a poté založil vlastní guildu se kterou mi nikdo nepomáhá, proto vás hledám.

Mikrofon/mumble: obojí mám

Raid time (So: 18-22, Ne: 18-22*) vyhovuje ti to?: Pracuji na kolotoč 2-2-2-2, takže to znamená že hraju dost často ale na každý raid se nedostanu.

Znáš u nás někoho: neznám u vás nikoho, byl jsem alik

Co nám můžeš nabídnout:Jsem ve hře strašně často, znalost class 100%, nejsem ten co leavuje v raidu, neafkuju, pomáhám.

Co od nás očekáváš:Dobrej kolektiv a pořádné vedení. Chtěl bych konečně dát UD10HM a 25HM full, farmu TOC a hlavně pomoct a získat TOC hc

Něco o tobě (klidne sa rozepiš):Takže jsem z Ostravy, pracuji jako elektrikář, rád se dívam na filmy, hraju wowko a starám se o přítelkyni...
Wara hraju 4 roky,Rád hraju PVE gs:4900cca i PVP gs: 5150+cca.Bindy , macra samozřejmě mám.
Kdyby někdo něco potřeboval vše dodám a pořeším.




Also
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Fury / arms  Empty Re: Fury / arms

Příspěvek  Ashlynnak Sat May 26, 2012 10:47 pm

Mno Takze tedka jsme jednoho warra nevzali kvul gearu ty uz mas lepsi jak to tak vypada. Myslim si ze 8K na valkyrach je stale hodne malo :/ warry mame 2 dmg takze si myslim ze by se tu pro tebe naslo misto ale podle me war momentalne nic moc netaha a zatim me o opaku zadnej nepresvedcil. Tak treba nas prekvapis ...jsem PRO na zkousku
Ashlynnak
Ashlynnak

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 22. 06. 11
Age : 31
Location : Za to zaplatíš

Návrat nahoru Goto down

Fury / arms  Empty Re: Fury / arms

Příspěvek  Neverending Mon May 28, 2012 7:58 am

Spectoval jsem ho. Equip není nejhorší, je ovšem co zlepšovat, talenty v pořádku, glyphy taky.
Znám ho od aliance a byl to vcelku v pohodě člověk. Myslím že 2 warrové v dmgi jsou dost(Derb/Raxík), ovšem jak se ukázalo je málo lidí. Byl jsem s nim i random world raid/HC a nebylo to nejhorší. PRO

Neverending

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 12. 01. 12
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Fury / arms  Empty Re: Fury / arms

Příspěvek  Anonymní Mon May 28, 2012 9:17 am

v stvrtok 18:00 (neviem ci zlozime raid) alebo potom urcite v sobotu 17:00 si ta vyskusame

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Fury / arms  Empty Re: Fury / arms

Příspěvek  Switz Mon May 28, 2012 10:42 am

Tvůj gear už je lepší no, než toho warra, co tu měl přihlášku. Jako nevím, warr by tu teoreticky měl tahat, ale prakticky tu tahá tak 1-2? Vypadá to, že warra chápeš, ovládáš.. uvidíme na raidu, jsem pro na to vzít tě do raidu a otestovat, dřív můj verdikt neuslyšíš. Cool
Třeba překvapíš a přetočíš ty nůpy, co tu máme.
Switz
Switz

Poèet pøíspìvkù : 243
Join date : 01. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Fury / arms  Empty Re: Fury / arms

Příspěvek  PKBrowser Mon May 28, 2012 11:36 am

Nwm no war celkovo netaha az tak nejak extra ale tak za skusku clovek nic neda (Pro na skusku)
PKBrowser
PKBrowser

Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 22. 06. 11
Age : 32
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Fury / arms  Empty Re: Fury / arms

Příspěvek  Jezisi Wed May 30, 2012 7:02 pm

PRO uz chci konecne v guilde warra co umi tahat, tak treba to budes zrovny TY Razz!

Jezisi

Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Fury / arms  Empty Re: Fury / arms

Příspěvek  Anonymní Thu May 31, 2012 7:27 pm

po dohode vo vedeni neprijaty, mame vele melee a je malo pravdepodobne ze by si si u nas zaraidoval. gl inde

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Fury / arms  Empty Re: Fury / arms

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru