TitanS Forum

Join the forum, it's quick and easy

TitanS Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vorias - Holy/Retri Paladin / Evo - Disco/Shadow

+6
Neverending
Evo
Switz
Baltazario
PKBrowser
Vorias
10 posters

Goto down

Vorias - Holy/Retri Paladin / Evo - Disco/Shadow Empty Vorias - Holy/Retri Paladin / Evo - Disco/Shadow

Příspěvek  Vorias Tue May 29, 2012 4:32 pm

Nick: Vorias
Věk: 19

Class: Paladin
Link na Talenty: arsenal.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Deimos&n=Vorias&group=1
Link na Armory: arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Vorias
Stručná rotace: Spam Holy Light, obnovovanie Judgement of Light na bossovi, sacredy a beacony Smile

UI screen nejlepe s DPS/HPS z nejakeho raidu: i48.tinypic.com/2ibnfno.jpg
Fps na raidu:
25

Zkušenosti: No tak skusenosti mam s Naxxom, OS, EoE, UD 25/10, TOC 10/25
Předchozí guilda a důvod odchodu: DeathBringers - Zla kvalita raidov, na raid chodilo maximalne 20 ludi, a ked sa uz raid zlozil, tak sa hrozne lamilo. Insomnia - Odchod GuMa a nasledny rozpad guildy.


Mikrofon/mumble: Mam aj mikrofon aj mumble, a nemam problem s rozpravanim.
Raid time (So: 17-22, Ne: 18-22*) vyhovuje ti to?: Vyhovuje.

Znáš u nás někoho: Neverendinga.
Co nám můžeš nabídnout: Skusenosti s WOTLK raidami a dlhorocne skusenosti s holy a retri paladinom.
Co od nás očekáváš: Ocakavam guildu, kde su ludia, ktory maju chut progressovat, a hlavne v pohode kolektiv.

Něco o tobě (klidne sa rozepiš): Volam sa Marek mam 19 rokov, pochadzam z mesta Liptovsky Hradok. Prave som odmaturoval na Strednej Elektrotechnickej skole so zameranim na automatizaciu. Mam rad wowko, milujem hudbu a vsetky mozne sporty. Very Happy



Nick: Evo
Věk: 17

Class: Priest
Link na Talenty: arsenal.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Deimos&n=Evo&group=1
Link na Armory: arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Evo
Stručná rotace: VT, DP, MB, MF, SW:P, MF, MF, MB, MF, MF a obnoviť
za SH priesta je to rozličné

UI screen nejlepe s DPS/HPS z nejakeho raidu: img710.imageshack.us/img710/4287/wowscrnshot052112190654.jpg
Fps na raidu: 30

Zkušenosti: Všetky Vanilla, TBC, Wotlk raidy, skúsenosti za priesta a DK tanka
Předchozí guilda a důvod odchodu: Insomnia rozpad, ľudia nechodili na raidy..

Mikrofon/mumble: Ano/Ano
Raid time (So: 17-22, Ne: 18-22*) vyhovuje ti to?: Vyhovuje

Znáš u nás někoho: Trito, Raxik, Naroxar
Co nám můžeš nabídnout: Skúsenosti so všetkými WOTLK raidami, dlhodobé skúsenosti za Shadow Priesta, pohodu na raidy a do guild chatu [Razz]
Co od nás očekáváš: Skúsené vedenie, rýchly progress instancií, boje o realm first a všeobecne pohodový kolektív

Něco o tobě (klidne sa rozepiš): Něco o tobě (klidne sa rozepiš): Volám sa Samuel, bývam blízko Košíc, navštevujem obchodnú akadémiu v Košiciach, rád športujem, uprednostňujem basketbal... Mám rád dobrú hudbu, twinstar fórum

Vorias

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 29. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Vorias - Holy/Retri Paladin / Evo - Disco/Shadow Empty Re: Vorias - Holy/Retri Paladin / Evo - Disco/Shadow

Příspěvek  Anonymní Tue May 29, 2012 4:43 pm

ach, preco classy ktorych mame suverenne najviac?Smile vyzerate schopne, tak by som bol asi pro (hoci za retri palu to na 99% nehrozi, kedze ich mame 6 a disco priesta mame, takze skor shadow s offom do holy)

len tak pre info ako sme na tom s classami:
http://titans-dkp.funsite.cz/listmembers.php

Vorias napsal:Ocakavam guildu, kde su ludia, ktory maju chut progressovat..
toto neviem ci zarucim, v poslednom case sa mi zda, ze sa ludom nechce, mozno by bolo dobre nabrat novu, spravne motivovanu krv


Naposledy upravil Spity dne Tue May 29, 2012 5:36 pm, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vorias - Holy/Retri Paladin / Evo - Disco/Shadow Empty Re: Vorias - Holy/Retri Paladin / Evo - Disco/Shadow

Příspěvek  PKBrowser Tue May 29, 2012 5:17 pm

PRO prihlasky pekne,eq slusny

Holy Paladin myslim si ze kludne a Priest by sa uzivil mozno aj oboje jak disco tak shadow zalezi aku bude mat switz chut (Sak on sa vyjadri sam xD )


Spityy ono sa ludom aj chce myslim ale vacsia cast guildy tieto dni Maturuje/Maturovalo cize sa venovali skor tomu uceniu Smile .

Ale pravda ze treba aj novu krv
PKBrowser
PKBrowser

Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 22. 06. 11
Age : 32
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Vorias - Holy/Retri Paladin / Evo - Disco/Shadow Empty Re: Vorias - Holy/Retri Paladin / Evo - Disco/Shadow

Příspěvek  Baltazario Tue May 29, 2012 5:36 pm

Ono valeere nekteri lidi se tu uci uz pul roku idele a i kdyz se neucijou delaj neco jineho a na ten raid 4 hodiny si najde cas kazdy kdo ne nema o to zajem a tim ze pride jednou za mesic na raid tomu moc nepomuze inak k prihlasce sem pro to vas vzit konecne taky nekdo na urovni

Baltazario

Poèet pøíspìvkù : 416
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Vorias - Holy/Retri Paladin / Evo - Disco/Shadow Empty Re: Vorias - Holy/Retri Paladin / Evo - Disco/Shadow

Příspěvek  Switz Tue May 29, 2012 6:21 pm

Evo, evo, evo...
Co s Tebou, psal sem, že máme full oboje a jak vidíš, je to tak. Ale když už sis tu přihlášku podal, tak Ti tu něco napíšu. Tak asi za prvé vezmu do parády priesta..
Jako disco priest tu nebudeš mít ani v offu, offu, offu Cool Disco jsem tu já a Dzegr v offu a když jde on disco, já musím házet "speciální talenty" a už mě to nebaví, tudíž disco ne-e!
Jako holy priest bys tu mohl být jako č. 2, máme tu Suprovou, který se osvědčil, takže sem tam bys to tu healnul.
Jako shadow priest bys to tu měl těžký, jelikož máme Ayumiho, Teryho, Dzegra a toto ID už by se měl vrátit GRODIS, tudíž zase budu shadow priestů plno a bude prostě těžký tam narvat jako damage.
Uplatnění bys tu měl tedy maximálně asi jako Holy/Shadow - Shadow/Holy ať si každej řiká, co chce já nemám problém s tím být sám v raidu jako disco, ono vlastně víc už je zbytečný a to už jsem se přesvědčil několikrát a nejsem sám toho názoru (viď Dzegre Cool ) A jelikož tu máme 2x disco (main+off) a 1x holy, tak když už bych tě bral, tak za Holy/Shadow. Ale prostě těch priestů tu máme moc no, proč k sakru nemáte classy, co hledáme Laughing


Vorias, vorias, vorias...
Ty mi taky dáváš, paladin! Těch růžovej bestií tu máme více než dost, je pravda, že holy palachy máme 2, oba jsou odhodlaní tu být na 98% a já prostě nemám ponětí, kam bych všechny ty healery nacpal. ToGC 25 chodíme jednu a to na 5-6 helaerů a když to tak vemu, tak máme 2x RestoSham, 2x HolyPala, 1-2x RestoDruid, 1x DiscoPriest, 1x HolyPriest a když se to sejde, tak se určitě někdo nedostane a to nevím, jestli se bude někomu líbit.
V poslední době mi ale přijde, že tu moc těch lidí neni, ale ono to je těžký viď, jednou přijde 35 lidí a po druhý se to skládá z offu lidí a jde se ve 24. Ale co slyšel jsem, že jsi hodně kvalitní a že se mám těšit na konkurenci (hlavně Chikko). Za to holy/prot by ses tu mohl ještě uživit no.


Když to vezmu kolem a kolem, tak bych Vás oba nabral, aby tu lidi dostali motivaci, že máme novou krev a že je klidně může nahradit, když bude prostě lepší. Ale tak, jak jsem napsal.. Evo Tebe za Holy/Shadow nebo Shadow/Holy a Vorias Tebe za Holy. Poslední otázka, nebude Vám vadit, když se občas, někdy nedostanete na raid? Tahle situace v tomhle počtu, co tu máme může nastat.
Kdyžtak jsem PRO
Switz
Switz

Poèet pøíspìvkù : 243
Join date : 01. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Vorias - Holy/Retri Paladin / Evo - Disco/Shadow Empty Re: Vorias - Holy/Retri Paladin / Evo - Disco/Shadow

Příspěvek  Evo Tue May 29, 2012 6:27 pm

Holy mi nerobí problém, síce mám teraz heal gear stavaný viac na disco, ale určite by nebol problém healovať v SP holy s manou by som to mohol vydržať... Čo sa týka toho raidovania, nie nebude mi prekážať ak sa nedostanem na raid, prihlášku som si podal hlavne preto aby som bol v guilde, ktorá sa vie aspoň poskladať a viem že niečo dáva ToI 10 man... Takže NIE nebude mi to prekážať, ja som aj celkom rád keď nemusím ísť niekedy na raid Twisted Evil


Edit ešte som zabudol na Altov: Vorias má alta s nickom Sklamanie - Frost DK dps a ja mám alta s nickom Velina - Blood DK tank.

Evo

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 29. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Vorias - Holy/Retri Paladin / Evo - Disco/Shadow Empty Re: Vorias - Holy/Retri Paladin / Evo - Disco/Shadow

Příspěvek  Vorias Tue May 29, 2012 6:49 pm

No mne to vadit moc nebude, mam rad konkurenciu Smile

Vorias

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 29. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Vorias - Holy/Retri Paladin / Evo - Disco/Shadow Empty Re: Vorias - Holy/Retri Paladin / Evo - Disco/Shadow

Příspěvek  Neverending Tue May 29, 2012 8:47 pm

Já tu Voriho chci! Embarassed

Neverending

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 12. 01. 12
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Vorias - Holy/Retri Paladin / Evo - Disco/Shadow Empty Re: Vorias - Holy/Retri Paladin / Evo - Disco/Shadow

Příspěvek  dzegrik Tue May 29, 2012 9:22 pm

nj switzovi se nikdy nedá nic vytknout Evil or Very Mad

dzegrik

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 25. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

Vorias - Holy/Retri Paladin / Evo - Disco/Shadow Empty Re: Vorias - Holy/Retri Paladin / Evo - Disco/Shadow

Příspěvek  raxik Wed May 30, 2012 6:47 pm

Stary znamy Evooo. No jak se pise vyse, hodne lidi na to prdi a zvlast ted v lete, jsem PRO
raxik
raxik

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 02. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Vorias - Holy/Retri Paladin / Evo - Disco/Shadow Empty Re: Vorias - Holy/Retri Paladin / Evo - Disco/Shadow

Příspěvek  ayumi Wed May 30, 2012 10:27 pm

Dalšího priesta bych ještě zkousnul, ale další palach? máme 6x retri 2x prot a 2x holy, to už bylo lepší abys chodil za to dk. No nic budeme to muset pořešit na mmble, až se nás tam sleze víc.
ayumi
ayumi

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Vorias - Holy/Retri Paladin / Evo - Disco/Shadow Empty Re: Vorias - Holy/Retri Paladin / Evo - Disco/Shadow

Příspěvek  Trito Thu May 31, 2012 1:45 pm

Dal by som im obom sancu aspon na skusku. Mozno ich prichod nas niekam posunie. PRO

Trito

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 07. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Vorias - Holy/Retri Paladin / Evo - Disco/Shadow Empty Re: Vorias - Holy/Retri Paladin / Evo - Disco/Shadow

Příspěvek  Switz Thu May 31, 2012 6:44 pm

Kdysi dávno v UD jsem se zapřísáhl, že s Evem nikdy v guildě nebudu, kvůli jeho aroganci, namyšlenosti a chování tak všeobecně. Nedávno mi Naroxar řekl, že by k nám rád chtěl jít právě Evo a já si řekl jasně "NE". Po nějaké době si nakonec podal přihlášku -> viz. top tohoto topicu. A já si po přečtení přihlášky řekl, že bych šanci mohl dát, že vypadá zkušeně (což pravda je, priesta ovládá slušně). No a na dnešním raidu se vzali "na zkoušku". Překousl bych to, že mi tu píše to, že bych "měl" bublovat víc raid, jak on sám řekl, že neviděl WS na lidech. Mě je totálně u p*či, co vidíš. Já vidím na UI, kdo ještě má a kdo ne a upřednostňuji Ranged před Meele. Ale to, že tam píše do chatu kokotiny, nějaký přiblblý kecy a já nevim, co všechno. Myslel jsem, že to, jak jsem Tě znal za dob UD pominulo a to, co mi řikali lidi, že není pravda. Bohužel očividně je a já už kdysi měl spor s podobným člověkem (ALMOS - viď winde) a už to prostě nechci zažít.
Ať si každej myslí, co chce, ať tu cokoliv někdo něco napíše, ať mi píšou whispy, ale tohle mi nikdo nevymluví a prostě nechci něco řikat, ale nestalo se mi, abych takhle neodhadl člověka. Určitě jako hráč si schopný, ale to chování "ala" Shallis tu nechci a prostě to neříkám jenom já. Jako není nic jasné, jen měním názor a ne někomu do whispu, ale sem ať to vidí všichni. Proto po dnešním raidu ti dávám moje PROTI
Každopádně toto nemusí hned znamenat kick, ale třeba se uklidníš. Protože nevim, jak dlouho to budu snášet Cool
Switz
Switz

Poèet pøíspìvkù : 243
Join date : 01. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Vorias - Holy/Retri Paladin / Evo - Disco/Shadow Empty Re: Vorias - Holy/Retri Paladin / Evo - Disco/Shadow

Příspěvek  Baltazario Thu May 31, 2012 7:50 pm

za toto nemuze evo ale celkove cela atmosfera na raidech ktera je hrozna

Baltazario

Poèet pøíspìvkù : 416
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Vorias - Holy/Retri Paladin / Evo - Disco/Shadow Empty Re: Vorias - Holy/Retri Paladin / Evo - Disco/Shadow

Příspěvek  Anonymní Fri Jun 01, 2012 6:33 am

baltazario napsal:za toto nemuze evo ale celkove cela atmosfera na raidech ktera je hrozna
ludia sa budu mutovat a -dkpckovat, tiez ma to sere

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vorias - Holy/Retri Paladin / Evo - Disco/Shadow Empty Re: Vorias - Holy/Retri Paladin / Evo - Disco/Shadow

Příspěvek  PKBrowser Fri Jun 01, 2012 9:28 am

Spity napsal:
baltazario napsal:za toto nemuze evo ale celkove cela atmosfera na raidech ktera je hrozna
ludia sa budu mutovat a -dkpckovat, tiez ma to sere
Vorias - Holy/Retri Paladin / Evo - Disco/Shadow Chuck_norris_thumbs_up_RE_type_something_really_random-s379x247-165038
PKBrowser
PKBrowser

Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 22. 06. 11
Age : 32
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Vorias - Holy/Retri Paladin / Evo - Disco/Shadow Empty Re: Vorias - Holy/Retri Paladin / Evo - Disco/Shadow

Příspěvek  ayumi Fri Jun 01, 2012 10:23 am

tobě mute vadit nebude co? lol!
ayumi
ayumi

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Vorias - Holy/Retri Paladin / Evo - Disco/Shadow Empty Re: Vorias - Holy/Retri Paladin / Evo - Disco/Shadow

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru