TitanS Forum

Join the forum, it's quick and easy

TitanS Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dolorez Fire magus

3 posters

Goto down

Dolorez Fire magus Empty Dolorez Fire magus

Příspěvek  Dolorez Wed May 30, 2012 7:47 pm

Nick: Dolorez
Věk: 19

Class: Mage
Link na Talenty: http://arsenal.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Deimos&n=Dolorez&group=2 uplne obycajny TTW len namiesto Arcane meditation mam bonus spirit

Link na Armory: http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Dolorez
Stručná rotace: Tak rotacia podla toho ci je lock na raide ak je davam aj scorch ak nie tak iba davam stale live bombu spamujem fireballi a ked procne pyro dam pyro ak chcem udraz ignite tak dam fire blast proste uplne normalna rotacia....okrem toho spamujem na seba fire/frost ward a ak ze fakt uz idem skapat hodim si kocku alebo fakt v najhorsom pripade mana shield ale ten fakt velmi malo davam

UI screen nejlepe s DPS/HPS z nejakeho raidu: SCREEN z raidu z mage nemam ... ja nezvyknem screenovat tak vam dam aspon to UI https://2img.net/h/oi45.tinypic.com/2lkczlc.jpg
Fps na raidu:

Zkušenosti: Skusenosti na twine .... Dal som tu uz vsetko okrem ToGC 25 ale taktiky nanho nastudovane
Předchozí guilda a důvod odchodu: Insomnia - rozpad ... ak by chcel niekto vediet nieco viac pytajte sa

Mikrofon/mumble: Mam oboje
Raid time (So: 17-22, Ne: 18-22*) vyhovuje ti to?: Mne je to uplne jedno aj keby sme raidovali v Utorok o deviatej rano..... Smile

Znáš u nás někoho: Raxik , Trito
Co nám můžeš nabídnout: Kvalitne DPS , 100% aktivitu
Co od nás očekáváš: Mne bude stacit ak sa dostanem na raid Smile

Něco o tobě (klidne sa rozepiš): Tak 19 rokov
Viem ze nemam u vas dobre meno ale bol by som velmi rad keby som dostal sancu ho napravit ajked som sa chcel dostat kvam s mojim druidom a chcel som to utajit (ak by sa niekto chcel dozvediet preco tak staci mi wispnut alebo poslat PM kludne mu to napisem). Ak by niekto chcel este nieco vediet pytajte sa
A este raz sa chcem ospravedlnit za to co som urobil

Dolorez

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 27. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Dolorez Fire magus Empty Re: Dolorez Fire magus

Příspěvek  Trito Thu May 31, 2012 1:56 pm

V magoch sa nevyznam takze talenty a rotaciu nebudem komentovat. Dolo dlho som s tebou nebol raid ale pametam si ta ako takeho mensieho nervaka ked sa nieco nedarilo no neviem mozno sa to uz zmenilo. Smile Ak by si sa dostal do guildy tak neviem ci by si mal hned pocitat s tym ze sa dostanes do ToGC25 (ale nikdy nehovor nikdy). urcite je u nas velka konkurencia pretoze Distributor to vie niekedy poriadne roztocit ze ho uz v dmg a dps nedobehne nikto. Very Happy Ale tak na skusku PRO

Trito

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 07. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Dolorez Fire magus Empty Re: Dolorez Fire magus

Příspěvek  Dolorez Thu May 31, 2012 2:12 pm

Trito napsal:Dolo dlho som s tebou nebol raid ale pametam si ta ako takeho mensieho nervaka ked sa nieco nedarilo no neviem mozno sa to uz zmenilo.

Ano zmenilo sa to uz na to berem prasky affraid affraid

Dolorez

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 27. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Dolorez Fire magus Empty Re: Dolorez Fire magus

Příspěvek  Ashlynnak Thu May 31, 2012 3:51 pm

Trito distri jede arcana. Nj stim že jsi faikoval stim druidem sis moc nepomohl ale jak jsem Uz psal že za maga by jsi mohl mít možnost další mág nevadí a jestli nebudes dělat kraviny jak minule tak bych byl PRO
Ashlynnak
Ashlynnak

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 22. 06. 11
Age : 31
Location : Za to zaplatíš

Návrat nahoru Goto down

Dolorez Fire magus Empty Re: Dolorez Fire magus

Příspěvek  Dolorez Thu May 31, 2012 4:26 pm

Ashlynnak napsal:Trito distri jede arcana. Nj stim že jsi faikoval stim druidem sis moc nepomohl ale jak jsem Uz psal že za maga by jsi mohl mít možnost další mág nevadí a jestli nebudes dělat kraviny jak minule tak bych byl PRO
presne pre tu kravinu co som urobil minule som tu nechcel ist za mage a aby ste vedeli ze to som ja .... ale co uz dufam ze mi to odpustite

Dolorez

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 27. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Dolorez Fire magus Empty Re: Dolorez Fire magus

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru