TitanS Forum

Join the forum, it's quick and easy

TitanS Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sklepmaister Demonology

+4
Baltazario
windwalker
phenomen
Sklepmaister
8 posters

Goto down

Sklepmaister Demonology Empty Sklepmaister Demonology

Příspěvek  Sklepmaister Wed Jun 13, 2012 3:06 pm

Sklepmaister PVE DEMO/DESTRO/AFFLI
Main:Demonology 0/54/17
1. Úvod
V první řadě se omluvím za mírně nad objemnou přihlášku(vůči standartu některých jedinců), ale jelikož to považuji za rozhodující fakt,tak to trochu rozepíšu.Předem děkuji za přetrpění a oceňuju ty co jí dočtou do konce.

Jmenuji se Jakub je mi 18 let a studuji střední školu.Mezi me záliby patří tkaní lnu , velice rád hraji šachy luštím křížovky , tu a tam nepohrdnu sudoku. Jsem až moc komunikativní, magor a "občas" jsem na ránu.Ale vím kdy je konec srandy, takže na raidu se bát nemusíte.Mimo jiné hraju občas lolko(s některýma z vás jsem pár her hrál).

Počítačová výbava: Mikrofon + Mumble mám.Rychlí internet a výkoný počítač (70fps s vertical synch).

Raid time (So: 17-22, Ne: 18-22*) vyhovuje ti to?:
Hrát můžu víceméně přes prázdniny kolik chci, ale nepovažuju se za no-lifera, takže budu docházet jen,když bude potřeba (pokud se to nebude prolínat s brigádou) + do toho často vstoupí hospodské aktivity, které jistě chápete.

Proč zrovna vaše guilda?
Všiml jsem si, že hledáte demolocka.Navíc jsem se rozhodl, že přes prázdniny trochu rozjedu pve, tak jsem se rozhodl najít si nějakou kvalitní guildu

Co vám mohu nabídnout?

No tahle otázka mi vždycky přišla dívná.Mohu vám nabídnout soulstone,healstone a buff na sp(demonic pact)
______________________________________________________________________________________________________________________________________

2.Herní teoretické záležitosti
Wowko hraju 6 let ... tušim že od patche 1.5.0 s vetšími přestávkami.Prošel jsem víceméně všechny české servery + pár zahraničních.

Zkušenosti s raidy: No tak co se týče taktik tak ovládám všechny raidy včetně icc (až na drobné občasné detaily na twinstarem opovrhovném serveru deffender jsem byl pve achiev hunter, takže vim i taktiky na většinu znich.Největší zkušenosti mám z icc a togc (na jiném serveru mám i 25 instanity a ano fungovalo to tam).

ARMORY:http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Sklepmaister
Předem se omlouvám jestli uvidíte pvp equip (kdyžtak upozorněte) jsem také pvp hráč s rele (ale to vás asi nezajímá), ale může vám to říct, že nejsme zvyklej jen stát a castit stereotypní rotaci.
____________________________________________________________________________________________________________________________________

3.UI

https://2img.net/r/ihimg/f/515/wowscrnshot061112225713.jpg/
Popis:Z pvp jsem naučený mít nabindovaný pomalu i heartstone a macra, abych nemusel víceméně nic klikat (trochu lenost).Jsem hlavně připravenej na championy, kde většinou jsem ten koho vyšlou pokaždé na control, tak mám klasik focus macra, abych mohl controlovat a zároveň dmgovat(aby nebyli takové dps ztráty)

Co se týče grafiky ui a addonu, tak preferuju klasický design a opravdu nutné addony.
Vlastním atlas loot,skadu,DBM,drdamage a to je víceméně vše, až na specialní timer warlock addony.
______________________________________________________________________________________________________________________________________

4.Jak hraji za svou class

Dps dummy:(bylo obtížné se naštelovat tak, aby immolate aura nedmgovala do druhé dummy, ale nakonec je následující screen objektivně po 500k dps na jedné dummy.
https://2img.net/r/ihimg/f/225/wowscrnshot061212190419.jpg/
Screeny z raidu bohužel nemám, ale jsem více než ochoten zajít na test na některý z Vaších.Někteří jste se mnou byli raid, když jsem měl ještě pvp equip.To prosím neberte v potaz měl jsem 10%šanci na miss spellem.

Rotace: držím corruption,immolate a spamuju shadowbolty na proc molten core přecházim na inerceraty a pod 30% v decemption přecházim na soulfire.

Equip: 4800gs + (roste pravidelně) 3x toc set 1x ulduar 25 + nějakej trash z toc 25 a ulduar 25 back rele (kvuli hitu) a battlemastera (lepši trinket jeste nepadl)

Gemování: Spell Power>sp+haste>sp+spirit -> Jasné čím více mám spellpower tim více rozdám, + haste kvůli castu a sp+ spirit opět pro větší sp (10% mích sp de do raidu)

Glyphy: Immolate (immolate má nejlepší přepočty z sp 1,7 tušim ) metamorphosi (kvůli oblíbenému buggu na druhý immolate aura a life tap(lepší přepočty ze spiritu).

Talenty : http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Sklepmaister
No trochu nezvyklé já vím, ale udělal jsem si je specialně na toc.Intensity na anuba 3fáze(bez toho by mi spadlo dps).Crit peta na 1 (kvůli toc equipu).
Zatím moc lidí je nedocenilo ... Asi proto, že neumí naťukat nic vlastního a jedou jen podle "Class leadera" a guide.

Předchozí guildy:
Do nedávna jsem byl čístý pvp hráč, takže jsem byl v Guards Of Horde a Blood Division.

Sklepmaister

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 13. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Sklepmaister Demonology Empty Re: Sklepmaister Demonology

Příspěvek  phenomen Wed Jun 13, 2012 3:24 pm

Sklepmaister Demonology Tumblr_lltzgnHi5F1qzib3wo1_400
co sa tyka wow tak vyzeras viac ako dobre co je tu na twine vzacnost Very Happy

co sa tyka mimo wow si neviem celkom dobre predstavit to tkani lnu Surprised
phenomen
phenomen

Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 03. 07. 11
Location : Slovakia, Nitra

Návrat nahoru Goto down

Sklepmaister Demonology Empty Re: Sklepmaister Demonology

Příspěvek  windwalker Wed Jun 13, 2012 7:59 pm

až na to tkaní lnu dobré, snad se nedostaneme do faze, kdy budeš vyšívat na raidu -určitě pro
windwalker
windwalker

Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Sklepmaister Demonology Empty Re: Sklepmaister Demonology

Příspěvek  Anonymní Wed Jun 13, 2012 8:10 pm

na prihlaske si si dal zalezat co je urcite plus, no pve gear nic moc, no ak by si s tym dokazal tahat, tak by si ho u nas celkom rychlo dokazal dobrat, som za skusku

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sklepmaister Demonology Empty Re: Sklepmaister Demonology

Příspěvek  Sklepmaister Wed Jun 13, 2012 8:45 pm

Abych ostatním vyjasnil to tkaní lnu na které jste se ptali.Dělám to závodně a naučil jsem se to na dovolené od trilkujících šamanů Guatemalské delty.
Tkaní však není natolik zajímavé jako samotné vyšívání ..... S dobrým treninkem máte větší účinost než běžné průmyslové stroje.

Sklepmaister

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 13. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Sklepmaister Demonology Empty Re: Sklepmaister Demonology

Příspěvek  Baltazario Thu Jun 14, 2012 11:12 am

Pro aspon bude srandan Shocked

Baltazario

Poèet pøíspìvkù : 416
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Sklepmaister Demonology Empty Re: Sklepmaister Demonology

Příspěvek  Switz Thu Jun 14, 2012 12:23 pm

Přihláška super, u mě přihláška znamená 50% šance na přijetí. Equip je slušnej a aktivní demo chybí, takže to by nebyl problém. Jen by mě zajímalo, jestli si ty talenty máš nějakou dobu, protože dokud je neměl jeden cápek, tak neexistovali Cool
Jinač jsem PRO pane Leonardo Very Happy Very Happy Very Happy
Switz
Switz

Poèet pøíspìvkù : 243
Join date : 01. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Sklepmaister Demonology Empty Re: Sklepmaister Demonology

Příspěvek  Sklepmaister Thu Jun 14, 2012 1:35 pm

Switz napsal:Jen by mě zajímalo, jestli si ty talenty máš nějakou dobu, protože dokud je neměl jeden cápek, tak neexistovali Cool
Jinač jsem PRO pane Leonardo Very Happy Very Happy Very Happy

No nevím, jak moc ste pozadu tady na twinstaru, ale tyhle talenty (až na drobnou obměnu s hit ratingem) se nosí na deffendru už nějaký ten pátek.
Akorát tady mě snima posílaj do řitě všude a nosej ty svoje rádoby talentíky, který jim kopou cast nahoru,tak že si vymlacujou zuby jak pětkama kozama.

Sklepmaister

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 13. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Sklepmaister Demonology Empty Re: Sklepmaister Demonology

Příspěvek  Distributor19 Thu Jun 14, 2012 2:22 pm

PRO demon potřeba jak sůl, eq dofarmíš hlavně nefailovat alien
Distributor19
Distributor19

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 17. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Sklepmaister Demonology Empty Re: Sklepmaister Demonology

Příspěvek  Identity Fri Jun 15, 2012 4:21 pm

Vypada to ze se v demu vyznas ale to dps je vuci tvemu gearu hodne hodne slabe NEUTRAL

Identity

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 05. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Sklepmaister Demonology Empty Re: Sklepmaister Demonology

Příspěvek  Sklepmaister Fri Jun 15, 2012 4:31 pm

Identity napsal:Vypada to ze se v demu vyznas ale to dps je vuci tvemu gearu hodne hodne slabe NEUTRAL
Jestli myslíš to dps z figuríny, tak to mi jako málo nepříde Very Happy
Bez buffu, bez ničeho Very Happy kdyby to bylo podle tebe málo, tak matematicky bych stimhle gearem musel na 25 ... full buffet bez no pushback vytočit 8k což je na tenhle gear dostačující.

Nevylučuju, že by se dalo vytočit o něco víc, ale rozhodně by to přes 6k nešlo (na figurine)

Sklepmaister

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 13. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Sklepmaister Demonology Empty Re: Sklepmaister Demonology

Příspěvek  Ashlynnak Fri Jun 15, 2012 5:19 pm

K prihlasce nemam co dodat... kvalitni prihlaska--> chtic se knam dostat---> jednoznacne PRO
Ashlynnak
Ashlynnak

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 22. 06. 11
Age : 31
Location : Za to zaplatíš

Návrat nahoru Goto down

Sklepmaister Demonology Empty Re: Sklepmaister Demonology

Příspěvek  Switz Fri Jun 15, 2012 11:18 pm

PŘIJAT napiš si o inv ve hře
Switz
Switz

Poèet pøíspìvkù : 243
Join date : 01. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Sklepmaister Demonology Empty Re: Sklepmaister Demonology

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru