TitanS Forum

Join the forum, it's quick and easy

TitanS Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Demo warlock

4 posters

Goto down

Demo warlock  Empty Demo warlock

Příspěvek  Shoveit Sat Jun 16, 2012 2:55 pm

Nick:Shoveit
Věk:20

Class:Warlock
Link na Talenty:arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Shoveit
Link na Armory:arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Shoveit
Stručná rotace:Curse Element kdyz je jiny lcok nebo nekdo kdo mi to rusi tak dam doom Dotknu si LIFE tap na vetsi sp hodim na bosse Cortuption a Imolate a ty dotky po celou dobu drzim spamuju Shadow bolt kdyz se mi hodi Molten cure rychlej vykastim inci a pokracuju tim ze drzim dotky a shadow bolt potom az 35% boss tak hodim methamorph a drzim dotky spolecne s shadow boltem a spamuju soul fire kdyz vim ze stihnu meta formu jeste pred 35% tak hodim na zacatku takze 2x metamorph

UI screen nejlepe s DPS/HPS z nejakeho raidu: (povinne!!!)Sory ale tohle nemam nikdy jsme v raidech nescreenoval tocim kolem 7-9 k
Fps na raidu:60 fps

Zkušenosti:uz tu jsme od tbc kdyz jsme jeste hral za dobrou gildu RENEGADE pak se rozpadal po case
Předchozí guilda a důvod odchodu: GoD mam i alta a za locka jsme mnel vse s gildou odchozene tak sme rek jesi se ji mnechce naxx abych se trosku eqvipnul za alta taky abych mohl healovat kdyz bude chybet heal no xD a zacaly tam narasky ruzny ze s altama nikdo chodit nebude a td proste kikli alta tak jsme odesel i ja

Mikrofon/mumble:mam vse
Raid time (So: 17-22, Ne: 18-22*) vyhovuje ti to?: Ano presne moje predstava Very Happy

Znáš u nás někoho:Bouzel ne
Co nám můžeš nabídnout:JWL xD surky kdyz dostane nekdo dalsi item a bude treba vam chybet vas hlavni jwl tak vam udelam crafat a dobre dps a urco to zasmani se necemu xD
Co od nás očekáváš:No hlavne slusnou partu co ma pochopeni a cas treba na kecani nebo bg jit xD a pokosit aliki xD nebo jen tak kecat o kravinach hlavne davat raidy bez wipu Very Happy ne i nekdy muze nastat chyba

Něco o tobě (klidne sa rozepiš):xD aa je mi 20 xD to vite locka nevim drive jsme mnel shama a ten mne moc nebavil a porat sem chtel warlocka a ted ho mam expil jsme alta druida chci tank i heal tak se snazim taky pomalu eqvipnout no mam rad adrenalil takze jizda na motorce xD doufam ze treba na raid se zrovna nevisekam nebo neco xD bych vam pak chybel xD trebas

Přihláška je rozhodujicí pro přijetí do guildy je tedy dobré napsat přihlášku adekvátně.
* Tyto časy jsou přibližné a mohou se měnit v závislosti na domluvě vedení guildy a členech.

Shoveit
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Demo warlock  Empty Re: Demo warlock

Příspěvek  Doktorsmrt Sat Jun 16, 2012 6:00 pm

proti

Doktorsmrt

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 22. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Demo warlock  Empty Re: Demo warlock

Příspěvek  Grodis Sat Jun 16, 2012 7:16 pm

na to že ti je 20 tak pišeš na 12... i tak proti
Grodis
Grodis

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 04. 12. 11
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Demo warlock  Empty Re: Demo warlock

Příspěvek  Switz Tue Jun 19, 2012 2:28 pm

PROTI
Switz
Switz

Poèet pøíspìvkù : 243
Join date : 01. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Demo warlock  Empty Re: Demo warlock

Příspěvek  Baltazario Tue Jun 19, 2012 2:28 pm

pro

Baltazario

Poèet pøíspìvkù : 416
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Demo warlock  Empty Re: Demo warlock

Příspěvek  Switz Sat Jun 23, 2012 8:54 am

Nikdo moc se nevyjadřuje a ani očividně ty nemáš nějaký veliký zájem o tom, jak to s tebou vypadá.
NEPŘIJAT, za guildu přeji hodně štěstí jinde, lock
Switz
Switz

Poèet pøíspìvkù : 243
Join date : 01. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Demo warlock  Empty Re: Demo warlock

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru