TitanS Forum

Join the forum, it's quick and easy

TitanS Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SpitWare -Mage

+6
Else
Bambina
Neverending
PKBrowser
Dolorez
Baltazario
10 posters

Goto down

SpitWare -Mage Empty SpitWare -Mage

Příspěvek  SpitWare Mon Jun 18, 2012 5:16 am

Nick: Spitware

Věk: 17

Class: Mage

Link na Talenty: wow335.gamestool.net/maget.php?22300503310033015032310250532003000000000000000000000000002030230010000000000000000000
Link na Armory: http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Spitware

Stručná rotace: Arkán :
Specka ktoru mam „vymazlenu“ , okrem trinketa co je rele (QQ) a mozno trinketu, mam viac-menej TOP EQ.
4x arcane blast (AB), potom Arcane Missles (AM). Ak počas 4 stackov AB neprocol missle buff, tak podľa stavu many / % bossa buď dávam ďalej AB kým neprocne, alebo zhodím Arcane Baragkou (AB). Pri poklese o 5k many +-, hádžem Mana gem (G) , ďalší keď je na CD. Presence of Mind (POM) používam hlavne keĎ chcem zabrániť strate stackov AB (mám 3 stacky ale musim sa blinknut, a potom to nestiham, tka hodim instantny blast a nemusim od 0).Evocation dávam pri cca 8k many (28max),a ked je „sector clear“ tj nedostanem interupt / nemusim sa hybat. Burst CD (icy veins, trollrage, power)zapinam po proce trinketu, cez BLko,pocas narazenia icyhowla do steny...proste nie len tak z prdele, premyslam Razz Klony na zníženie aggra (ale to väčšinou netreba),ice block na uľahčenie prace healerom (zhodenie dotky, prečkanie Tympanicu u XT)

Ale skratene asi nieco take :
1)4xAB
2)1xMissles
3)repeat until boss/you dies xD


TTW (fire + arca)
Specku ktoru mam kôli progresse anuba, EQ v nej stoji za koulový (4900GS+-), ale i tak na anuba lepsi jak arcanak (AOE)

1)Scorch+Living bomb (ak je v raide demo lock tak len LB)
2)spam Fireball
3)pri proce hodim instant Pyroblast
4)pri pohybe fire blast
5)snaha udrziavat IGNITE

UI screen nejlepe s DPS/HPS z nejakeho raidu: (povinne!!!)

ARCANE - JaraXXUS 25 - tinypic.com/r/2cr8x2b/6
ARCANE - Twin Sisters 25 - tinypic.com/r/3590r4l/6
Fire -XT Deconstructor XX - tinypic.com/r/2m2i5w1/6 (odvtedy sa FIRE EQ niekolkonasobne zlepsil Razz )
Fps na raidu: neklesa pod 35 (hodir 25 -37,anub 25 -44, jaraxxus 25-35)

Zkušenosti:
hrajem WoW na offi serveri od konca TBC (vratane), na realme stormscale tuším to bolo. Takže už od ranného mládí Very Happy Prejdene všetko (TK,BT,Sunwell). Po otvorení WoTLK prejdené všetky raidy.Ale farmenie ICC ma prestalo baviť tak som prešiel na FREE server Twinstar. Tu som ako inak začal hrať za maga (keďže je to asi jedine čo ovladam). Vyexpil som, zaujal vtedy relativne kvalitnu guildu Sanguineus Adamas tim ze som pretocil ich alt run v 78 sete a neajkych veciach v tailore.S nimi som dal naxx, OS +3, EoE a tieto kktiky co dnes chodia len slepe deti* (*ta guilda existuje!) Ale SA sa rozpadli, tak som siel do Brothers of War, guilda s ktorou som dal nieco malo v UD, a neskôr aj TOC. Takže prelezlé všetko, twinlike taktiky naučené. Nasledna zmena charu na HORDU a guilda This is Madness.

Předchozí guilda a důvod odchodu:

This is Madness – vedenie si robí čo chce, skladanie raidov asi takým štýlom : „no, je nas online 15, čo takto zložiť 10man?“ , predavanie DKP za goldy (flasky,gemy,abyssi), a nasledne PREDAVANIE clenom (goldy inkasuje GuM- ma s toho paradny zisk). Dokopy NIC nedavame (algalon len na 10,TOGC 10 4/5, TOGC 25 0/5). Proste myslim, ze mam na viac, minimalne po stranke zaobchadzania s hracmi . Ono kapat 10.ID TOCKA na TOGC 10 na beastoch preto, ze ludia su dementný a nevedia drzať rozostupy, ma nebaví. Proti progressu nemám nič, ale progress v mojom chápaní :naučíme sa to, zohráme sa, dáme/nedáme to. A budúce ID to už ide oveľa lepšie. Proste tu nevidím krok vpred, skôr vzad (dobrý ľudia strácajú nervy, leavujú, a miesto nich sa berú náhrady čo by som vymenil za 15 deka salámy mať tú moc...)


Mikrofon/mumble:
Mikrofon kvalitný (žiadne šumenie, ozvena jak v jaskyni), mumble trochu hapruje, ale nemám problém zistiť a odstrániť príčinu Razz
Raid time (So: 17-22, Ne: 18-22*) vyhovuje ti to?: absolútne, akurát v nedeľu 22:15 (+-10min) na intráku tie ku*vy špinavé vypínajú net, tak to by mohlo trochu vadiť.

Znáš u nás někoho: ak ešte u Vás sú, tak Terissa, Armenis – Brothers of War (ally)

Co nám můžeš nabídnout: stabilne DPS, profesionalny pristup, chut zlepsovat sa, jewelcrafting s 95% ** receptami (**plati pre epicke sockety). Pokec na TS/ mumble Very Happy .Možná bezúročná pôžička trvalým členom (mám okolo 1,3M goldov*** (*** 250k v hotovosti))

Co od nás očekáváš: Seriozny, ferovy pristup. Miesto na raide na zaklade mozgu + DPS, žiadne kamarád má prednosť. Seriózne rozdeľovanie l00tu. Krok vyššie v PvE, a možno aj spoznanie super ľudí . Priateľskú atmosféru. Pevny raid time. Myslím, že nič nesplniteľné, podľa mňa samozrejmosti....

Něco o tobě (klidne sa rozepiš):
Jano, 17, Bratislava (pochádzam z ďalekého východu – najsamlepšia žem) .
Študent Gymnázia (skorej flákač).
Záujmy: Florbal, futbal (stolný), poker, ruleta.
Stav : voľný (hláste sa).
Výska: 178cm
Váha :77kg
Povaha: výbušná, ale zvládam to
Politický názor: čierny pacifista (čierny do pacifiku)
Myslím že sa so mnou dá dohodnúť, ale treba väzbu a chuť 2 ľudí  Som lenivý, ako tak čestný človek (niesom si vedomý žeby som niekoho pre vlastný prospech podrazil ,zradil , oklamal) . Prednedávnom som prekonal dosť vážnu krízu v osobnom živote, ku ktorej Vám poviem len to, že mi to nepripomínajte...Proste ako sa človek správa ku mne, tak sa snažím správať k nemu. Som zanietený rasista, ale výnimka potvrdzuje pravidlo (tj. Neberiem na prvý dojem). Proste zablúdená dušička čo hľadá partu iných duší na spoločné blúdenie virtuálnym svetom xD


Dovolil by som si dodať :alti : Freeodmind (DK 80, UNholy dmg (4300gs), Blood tank (4600gs)
Apophiis – warlock, expim
Treeminator – druid, expim
A asi 5000 hv, ale neplanujem nič kúpiť. (dostal som darom od jedného človeka, ktorý končil, predal postavy (9x80 top gear všetky-pvp), a rozdelil ľuďom ktorý pre neho niečo urobili, a ja som bol medzi nimi)




Allea Iacta Est

Spit farao


SpitWare
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

SpitWare -Mage Empty Re: SpitWare -Mage

Příspěvek  Baltazario Mon Jun 18, 2012 7:44 am

Pekna prihlaska a jeden mage by se este hodil pro

Baltazario

Poèet pøíspìvkù : 416
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

SpitWare -Mage Empty Re: SpitWare -Mage

Příspěvek  Dolorez Mon Jun 18, 2012 6:31 pm

baltazario napsal:Pekna prihlaska a jeden mage by se este hodil pro
ano 4rja magovia na raide sa stale hodia

Dolorez

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 27. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

SpitWare -Mage Empty Re: SpitWare -Mage

Příspěvek  Baltazario Mon Jun 18, 2012 6:35 pm

esi na raidu byli 2 magove tak to je moc vetsinou je tam myslim jen distributor

Baltazario

Poèet pøíspìvkù : 416
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

SpitWare -Mage Empty Re: SpitWare -Mage

Příspěvek  PKBrowser Mon Jun 18, 2012 6:56 pm

Proti prihlaska v inej guilde
PKBrowser
PKBrowser

Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 22. 06. 11
Age : 32
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

SpitWare -Mage Empty Re: SpitWare -Mage

Příspěvek  Spit Mon Jun 18, 2012 7:03 pm

Nikde som nenašiel zakázané mať viacero prihlášok naraz, a bral by som radšej Vás, dôvod - raidy o víkende, kôli práci u nich aj tak raidovať nemôžem.


Môžem ju kľudne stiahnuť, ak to vadí lol!

S

Spit
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

SpitWare -Mage Empty Re: SpitWare -Mage

Příspěvek  Neverending Mon Jun 18, 2012 11:21 pm

PROTI, příhláška v jiný guildě!

Neverending

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 12. 01. 12
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

SpitWare -Mage Empty Re: SpitWare -Mage

Příspěvek  Baltazario Tue Jun 19, 2012 4:35 am

To je zas duvod jak pod na me z boku

Baltazario

Poèet pøíspìvkù : 416
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

SpitWare -Mage Empty Re: SpitWare -Mage

Příspěvek  Spitware Tue Jun 19, 2012 5:29 am

čo takto urobiť to tak, že žiadateľ k Vám si môže dať prihlášok koľko chce, ale ak dostane šancu u Vás a odmietne, tak cesta s5 nebude? to mi príde ako lepšie riešenie, pretože mne osobne sa nechce čakať napr. 5 dní tu, nepríjmete, 5 dní u ďalšej guildy, 5 dní zase inde. som si plne vedomý toho že ak ma vezmú do oboch (nepravdepodobné) tak 1 miesto stratím nadobro, pretože keďže som sám bol GuM tak viem, že v podobných prípadoch (napíše si 2 prihlášky, vezmú ho inde, potom ho vykopnú a chce s5) už jednoznačné NIE padlo. Každopádne aspoň u mňa (a myslím nikde), to zakázané nebolo. Berte to trochu aj s pohľadu hráčov. Viacero guild ma otvoreneho maga,nikto nevie ako dlho , a robim si zadne vratka ak by ste ma nevzali. Opakujem :cez tyzden raidujem minimalne, tj,. jedine volby ste VY a NISIAR, kam nejdem lebo je to banda zmetkov. ale lepsie soda od 20 do 23 ako world. Pozrite si napriklad Javierka, a to je len znamy, urcite ich najde viac. Ze clovek leavne guildu a rozhadzuje siete snad na kazde forum, pride mi minimalne NETAKTICKE takych hracov hned odjebavat cheers


S

Spitware
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

SpitWare -Mage Empty Re: SpitWare -Mage

Příspěvek  Bambina Tue Jun 19, 2012 7:33 am

pokial ma niekto seriozny zaujem o tuto guildu tak si do inej prihlasku neda, len v pripade ze sa sem nedostane. mne to pride celkom logicke. ked mas sucasne viac prihlasok v roznych guildach tak ti je jedno kde ta zoberu. tym davas najavo to ze ti to je lahostajne kde sa dostanes, hlavne ze sa dostanes.
Bambina
Bambina

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 22. 06. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

SpitWare -Mage Empty Re: SpitWare -Mage

Příspěvek  Baltazario Tue Jun 19, 2012 8:02 am

Nebo bych rekl ze ten hrac chce hrat a ma o hrani zajen a to je mozna duvod proc si dava prihlasku do dalsi guildy tu sou hraci kteri taky pridou na raid 2*do pul roku a tomu ja rikam clovek co nema o guildu zajem

Baltazario

Poèet pøíspìvkù : 416
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

SpitWare -Mage Empty Re: SpitWare -Mage

Příspěvek  Else Tue Jun 19, 2012 8:48 am

Jo, kdyby nejaky clen guildy mel prihlasku v jine, to chapu ze by se nejak resilo, ale toto? Tohle je jen snaha dostat se co nejrychleji do nejake guildy, neprosvihnout IDcko atd. (nejlepsi je ze to zrovna pisi ti lide kteri snad radsi skoci z okna nez aby prosvihli ID/nedostali se raid apod. ze?), a pokud napsal ze nas uprednostnuje a jina prihlaska (popr prihlasky) jsou jen zadni vratka, tak osobne nevidim duvod to nejak resit. Zbytecne odmitate cloveka co o to jak je vidno zajem ma.

Anyway, za me mas pro, i kdyz, kdovi ci ti to pomuze Razz.
Else
Else

Poèet pøíspìvkù : 120
Join date : 23. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

SpitWare -Mage Empty Re: SpitWare -Mage

Příspěvek  Ashlynnak Tue Jun 19, 2012 12:01 pm

Libi se mi prihlaska, libi se mi pristup mas svuj nazor za me PRO
Ashlynnak
Ashlynnak

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 22. 06. 11
Age : 31
Location : Za to zaplatíš

Návrat nahoru Goto down

SpitWare -Mage Empty Re: SpitWare -Mage

Příspěvek  hnusak Tue Jun 19, 2012 1:19 pm

Kazde ID mame tak 5 - 10 pullov na anubovi lebo niesu ludia a vas jebe prihlaska inde? Wake up! PRE

hnusak

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 12. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

SpitWare -Mage Empty Re: SpitWare -Mage

Příspěvek  Senba Tue Jun 19, 2012 2:26 pm

Pro

Senba

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 30. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

SpitWare -Mage Empty Re: SpitWare -Mage

Příspěvek  Switz Tue Jun 19, 2012 2:29 pm

PŘIJAT napiš si o inv ve hře
Switz
Switz

Poèet pøíspìvkù : 243
Join date : 01. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

SpitWare -Mage Empty Re: SpitWare -Mage

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru