TitanS Forum

Join the forum, it's quick and easy

TitanS Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

prihlaska BM Hunter

+2
windwalker
chillo
6 posters

Goto down

prihlaska BM Hunter Empty prihlaska BM Hunter

Příspěvek  chillo Thu Jun 28, 2012 9:43 pm

Nick: Chillius
Věk:22

Class: Hunter
Link na Talenty: http://arsenal.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Deimos&n=Chillius&group=1
Link na Armory: http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Chillius
Stručná rotace: Serpent sting-Arcane shot-Multi shot-Steady shot-Steady shot-arcane shot- steady shot ...........

UI screen nejlepe s DPS/HPS z nejakeho raidu: http://postimage.org/delete/au6k9uem0/ Ospravedlnujem sa ze som ho predtim nemal ale nerobil som si screen DPS. Tak zatial sem davam aspon z dummy co som spravil teraz. Nevedel som ako dlho mam do toho busit tak som siel az do konca many. Hned po resete ID si udelam screen z raidu. dakujem
Fps na raidu: 50-60 fps

Zkušenosti: Skusenosti mam zo vsetkymi taktikami ako su napriklad : UD 10/25 normal aj HM, TOC 10/25 normal aj HM (okrem Anuba)
Předchozí guilda a důvod odchodu: Moje predchodzie guildy su na PHOBOSE. na Horde to bola guild HELL DRIVERs a u Aliance to bola CERNA RUKA. Pravdu povediac ze z HD si uz nepametam preco som odisiel a z CR som odisiel koli menej casu a zacal som sa venovat pvp. Co sa teraz zmenilo.

Mikrofon/mumble: Mikrofon aj mumble mam. Keby bola potreba mam aj TS3.
Raid time (So: 17-22, Ne: 18-22*) vyhovuje ti to?: Raid time mi vyhovuje len niektore soboty nemam volne som v robote ale to tak 1x do mesiaca inak vikendy volne.

Znáš u nás někoho: NIe nepoznam. Nemal som zatial tu cest.
Co nám můžeš nabídnout: Mozem vam ponuknut skuseneho hraca PVE a aj pohodoveho a pokojneho cloveka do teamu.
Co od nás očekáváš: Ocakavam kludne a plinule raidy. A sem tam troska zabavy samozrejme..

Něco o tobě (klidne sa rozepiš): No tak ako ste si mohli vsimnut tak som zo Slovenska a mam 22 rokov. Mam perfektnu robotu v jednom Rockovom bare ako barman s najlepsim kolektivom Razz. Medzi moje zalubi patria najme kamarati, priatelka, chodenie von a vsetko co spravy dobru zabavu a samozrejme WOW ktore hram uz cca vise 3 rokov. Teraz presne neviem ale zacal som ho hrat ked vznikol twinstar a od vtedy som nebol na inom servery. Som pohodovy a kludny chalan ktoreho len tak nieco neznervozni a rad sradujem. To by mohlo byt tak vsetko asi co by som sem napisal viac sa mozno dozviete ked sa zoznamime. Musite posudit vy aky som.
[img][/img]


Naposledy upravil chillo dne Fri Jun 29, 2012 12:34 am, celkově upraveno 1 krát

chillo

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 28. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

prihlaska BM Hunter Empty Re: prihlaska BM Hunter

Příspěvek  windwalker Thu Jun 28, 2012 10:38 pm

ten UI screen dopln, a na armorech mas pvp veci, nevim jak tlačí BM dps, ale vypadas celkem slušně a vzhledem k tomu ze ma tedka Trito brigadu bych byl i PRO
windwalker
windwalker

Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

prihlaska BM Hunter Empty chillius

Příspěvek  chillo Fri Jun 29, 2012 12:08 am

jasnacka hned ako bude nove ID pojdem raid a urobim screen. BM tlaci slusne. neviem preco to tam ukazuje. Ale zatial poviem ze mam 5160gs cisto pve. a ked sa to aktualizuje dam aj novy link na armory,

chillo

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 28. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

prihlaska BM Hunter Empty Re: prihlaska BM Hunter

Příspěvek  Switz Fri Jun 29, 2012 9:17 am

Škoda, že na Armory máš ty PvP věci, to by se hodnotilo jinak.
Každopádně jsem neviděl nějak extra BM huntera v PvE, ale tak třeba mě přesvědčíš, že to opravdu něco umí, já bych byl i PRO na zkoušku
Switz
Switz

Poèet pøíspìvkù : 243
Join date : 01. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

prihlaska BM Hunter Empty Re: prihlaska BM Hunter

Příspěvek  chillo Fri Jun 29, 2012 10:37 am

Switz napsal:Škoda, že na Armory máš ty PvP věci, to by se hodnotilo jinak.
Každopádně jsem neviděl nějak extra BM huntera v PvE, ale tak třeba mě přesvědčíš, že to opravdu něco umí, já bych byl i PRO na zkoušku

Nehcapem preco tam mam PVP furt ma mna sebe pve a neche sa mi to ani za nic obnovit. Dnes rano som bol voa 25 tak vam sem davam slubeny screen z raidu. Ospravedlnte ze som tam death ale ked som hadzal screen hodil podomna ohniky a nestihli ma uhealovat Razz (to len preto aby ste i nemysleli ze umieram na ohne Very Happy) https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/411/wowscrnshot062912115618.jpg/

chillo

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 28. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

prihlaska BM Hunter Empty Re: prihlaska BM Hunter

Příspěvek  Boili Fri Jun 29, 2012 1:46 pm

No uz dluho sem neviděl žádného bm huntera a to nejspíš z jednoho prostého důvodu, že ten dmg co dá mm to bm proste neudelá. Rozhodně se mě líbíš víc něz ten druhý hunter co se teď přijal, který má neexistující bindy a macra, blbou rotaci, gear bere to co mu padne a nehledí na staty, blbe gemy a glyphy... Docela mě zajímá kolik v tom bm vytahneš, třeba sem se spletl a budeš točit dost. Co se týče gemu tak na jednom itemu je videt ze socketujes dobře, takže budeš mět dobré gem nejspíš i jinde. Glyphy se mě zdají taky v poho. BM do pve sem snad nikdy nehrál takže si to moc nepamatuju co se tam presne jezdí, ale byl bych taky pro ozkoušení.

Boili

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 05. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

prihlaska BM Hunter Empty Re: prihlaska BM Hunter

Příspěvek  PKBrowser Fri Jun 29, 2012 1:52 pm

Pro na skusku mozno sa uchytis
PKBrowser
PKBrowser

Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 22. 06. 11
Age : 32
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

prihlaska BM Hunter Empty Re: prihlaska BM Hunter

Příspěvek  Baltazario Fri Jun 29, 2012 3:23 pm

PRE

Baltazario

Poèet pøíspìvkù : 416
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

prihlaska BM Hunter Empty Re: prihlaska BM Hunter

Příspěvek  Baltazario Fri Jun 29, 2012 5:20 pm

prijat napis mi ve hre

Baltazario

Poèet pøíspìvkù : 416
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

prihlaska BM Hunter Empty Re: prihlaska BM Hunter

Příspěvek  chillo Sat Jun 30, 2012 9:29 am

Boili napsal:No uz dluho sem neviděl žádného bm huntera a to nejspíš z jednoho prostého důvodu, že ten dmg co dá mm to bm proste neudelá. Rozhodně se mě líbíš víc něz ten druhý hunter co se teď přijal, který má neexistující bindy a macra, blbou rotaci, gear bere to co mu padne a nehledí na staty, blbe gemy a glyphy... Docela mě zajímá kolik v tom bm vytahneš, třeba sem se spletl a budeš točit dost. Co se týče gemu tak na jednom itemu je videt ze socketujes dobře, takže budeš mět dobré gem nejspíš i jinde. Glyphy se mě zdají taky v poho. BM do pve sem snad nikdy nehrál takže si to moc nepamatuju co se tam presne jezdí, ale byl bych taky pro ozkoušení.

Boili tak neviem ako ostatny ale tak mozem povedat BM niekedy da aj MM huntu. par krat sa mi to stalo na voa a aj v TOC. Tak dufam ze ta prekvapim teda..

chillo

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 28. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

prihlaska BM Hunter Empty Re: prihlaska BM Hunter

Příspěvek  chillo Sat Jun 30, 2012 9:30 am

Dakujem velmi pekne hned ako ta uvidim online napisem

chillo

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 28. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

prihlaska BM Hunter Empty Re: prihlaska BM Hunter

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru