TitanS Forum

Join the forum, it's quick and easy

TitanS Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

přihláška do guildy

+4
souqixo
Baltazario
windwalker
Pevnaprdelka
8 posters

Goto down

přihláška do guildy Empty přihláška do guildy

Příspěvek  Pevnaprdelka Wed Jul 10, 2013 9:17 pm

Nick: Pevnaprdelka
Věk: 19

Class: rogue
Link na Talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Deimos&cn=Pevnaprdelka&gn=Edge+of+Insanity
Link na Armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&cn=Pevnaprdelka&gn=Edge+of+Insanity
Stručná rotace: začínám ne ve stealthu - 2nebo 3x sinister strike, pak dám killing spree (samozřejmě nastřelím na tanka), které dávám na CD po celý fight, popřípadě když sylším, že bude hero za chvilinku, tak s killing spree chvilku počkám. Dále nahodím slice and dice, které držím nahozené po celou dobu fightu, jelikož se o 20% rychlejší útok hodí (doufám, že nepíšu v těch % bludy když to píšu z hlavy). Combo pointy si nahazuji pomocí sinister striku, používám je zejména na rupture, nebo eviscerate. Evis dávám jen pokud se nevyplatí refreshovat rupturu a zároveň se nemusí nahazovat SaD. Jinak priorita těchto abilit pokud dojíždí je SaD > rupture > evis. Co se týče CD, mám ve zvyku je dávat na začátku fightu (do 10 sekund od začátku), abych je mohl využít 2x. Na killing spree je ideál ještě nahodit 2x pomalou zbraň, jelikož to dá více DMG v úvážení, že to 5x tikne oběma zbraněma. Na pomalou MH dávám instant, na rychlou OH dávám deadly.

UI screen nejlepe s DPS/HPS z nejakeho raidu: Dám sem pro jistotu víc screenů z dnešního raidu. Toto jsem zfailil...mohl jsem být první, ale obklíčily mě plameny https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/197/12si.jpg/   Lady - https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/832/7jfe.jpg/   DB https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/94/va05.jpg/   Festr s tím, že jsem 1x odbíhal https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/33/tkvu.jpg/
Pro zajímavost můžu linknout DMG, které jsem měl s bývalou main rogunou
Fps na raidu: tak 15-20

Zkušenosti: od UD 10,25, něco i HM, přes všechny ToC po ICC 10/25 9/12
Předchozí guilda a důvod odchodu: Guilda se celkem rozpadá z důvodu neschopnosti složit i 10tku, Edge of insanity

Mikrofon/mumble: ano/ano
Raid time (So: 17-23, Ne: 17-23*) vyhovuje ti to?: neměl by být problém

Znáš u nás někoho: pár lidí, ale ne moc dobře
Co nám můžeš nabídnout: Myslím, že celkem slušné DPS, rogunu hraju už celkem dlouho
Co od nás očekáváš: pohodový kolektiv a kvalitní raidy

Něco o tobě (klidne sa rozepiš): Je mi 19 let, chodím na střední školu - gymnázium arabská v praze. Každý pátek chodím na zkoušku s kapelou, hraju na baskytaru. Kromě baskytary si občas zajdu zaběhat, nebo zajezdit na kole. Samozřejmě v neposlední řadě hraju taky wow. Snad jsem vyplnil vše, otázky kdyžtak zodpovím

Pevnaprdelka

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 10. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

přihláška do guildy Empty Re: přihláška do guildy

Příspěvek  windwalker Wed Jul 10, 2013 9:23 pm

můžu se zeptat na přijetí a leave guildy minulý týden? nejak sme to řešili a nikdo nic neví tak bych se rád zeptal co se dělo. jinak přihláška pěkná všechno vyplněné, rotace se nevyznam nikdy sem rogunu na wotlk nehral spíše pro i když je melee hodně

E.: myslím že kombat roguna není, tak sem spíš pro (pokud je aktivní tak sorry)
windwalker
windwalker

Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

přihláška do guildy Empty odpověď

Příspěvek  Pevnaprdelka Wed Jul 10, 2013 9:35 pm

S tím leave to bude tak, že já tu rogunu nejdříve vyexpil, pak prodal, ale pak zase koupil zpátky Very Happy. Takže jsem to v podstatě nebyl já, ale ten majitel přede mnou

Pevnaprdelka

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 10. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

přihláška do guildy Empty Re: přihláška do guildy

Příspěvek  windwalker Wed Jul 10, 2013 9:38 pm

ok jasně to mě nenapadlo, díky za vysvětlení
windwalker
windwalker

Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

přihláška do guildy Empty Re: přihláška do guildy

Příspěvek  Baltazario Wed Jul 10, 2013 10:39 pm

Combatku potrebujem jak sul i kdyz to ui je hrozne proc aspon neschovas Q? :-D sem pro

Baltazario

Poèet pøíspìvkù : 416
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

přihláška do guildy Empty Re: přihláška do guildy

Příspěvek  souqixo Wed Jul 10, 2013 10:44 pm

Nwm jestli potřebujem Combat, když se Malinovka respecl a podle mně ani nějaké valné DPS, spíše slabé. NEUTRAL.
souqixo
souqixo

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

přihláška do guildy Empty Re: přihláška do guildy

Příspěvek  Huculek Thu Jul 11, 2013 10:02 am

Další rogue určitě nebude naškodu, takže za mě PRO

Huculek

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 29. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

přihláška do guildy Empty Re: přihláška do guildy

Příspěvek  Linthira Thu Jul 11, 2013 11:57 am

to UI preboha načo máš za rogunu PP to ma zaujma ale inak by som bol aj PRO v pripade ak mi posles nejaku tu pevnuprdelku
Linthira
Linthira

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

přihláška do guildy Empty Re: přihláška do guildy

Příspěvek  Mangler Thu Jul 11, 2013 12:10 pm

Mne to dps príde celkom slabé ale 1 rogue by sa asi hodil za zatiaľ neutral
Mangler
Mangler

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 18. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

přihláška do guildy Empty Re: přihláška do guildy

Příspěvek  Evo Thu Jul 11, 2013 12:20 pm

Vypni si Pally Power, Omen, damage meter, schovaj questy, usporiadaj si action bary a bindy. Na ľavom a pravom hornom AB máš dosť miesta na ability ako HS, mount a iné veci, to by si si tam mohol poprehadzovať, alebo dať mountov na scroll bar aby si uvoľnil trochu miesto na pravo a nemal tam tie zbytočné action bary. Zmenši si UI scale a chat, stiahni si pratt a nastav riadkovanie na 5 riadkov. Vypni si atlas a nastav si consolidate buff icons. Zruš si party na ľavo a stiahni si Grid. To je odomňa všetko ak toto dokážeš urobiť a usporiadaš si trochu UI tak ti dám PRO, chcem aby si trochu pri tom raide vnímal periférne a nie len stred obrazovky. Smile

PS: Aj keď nemáš neviem aké ultra namakané PC, tak sa to UI dá pekne usporiadať.

Evo

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 29. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

přihláška do guildy Empty Re: přihláška do guildy

Příspěvek  Baltazario Thu Jul 11, 2013 5:33 pm

poprosil bych i odpoved

Baltazario

Poèet pøíspìvkù : 416
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

přihláška do guildy Empty Re: přihláška do guildy

Příspěvek  Pevnaprdelka Thu Jul 11, 2013 7:58 pm

Jo to pally power vypnu, až si na to vzpomenu. Ten q helper si není problém schovat, když to teda tak překáží. Jinak jsem zkoušel různé bartendry a vždycky se mi to akorát rozházelo. Upřímně řečeno, já se ve svém prasostylu vyznám, vím, že by se někomu nemusel líbit, ale já ho nijak radikálně nechci měnit...Class timer mám, abych viděl, kolik zbývá ze SaD a když mám oddálenou tu obrazovku na max, tak mi to přijde celkem přehledný. Vím, nemusíte to chápat a říkat, že je to prasárna a kvůli UI mě nevzít, ale dle mě jsou důležité výsledky a každý může mít UI jaké mu vyhovuje...Stejné je to s bordelem na mém stole - vždy vím, co kde mám. Jednou mi nějaký uličník "uklidil" stůl a pak jsem půl roku hledal, kde co mám.

Pevnaprdelka

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 10. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

přihláška do guildy Empty Re: přihláška do guildy

Příspěvek  Evo Thu Jul 11, 2013 8:02 pm

To že sa ti s tým dobre hrá to ti neberiem, problém je ale v tom že nemáš voľnú obrazovku a verím že ak pôjdeme Festerguta hardmode a náhodou hodí pod bossa malleable goo a ty nebudeš vidieť fľak, kvôli tomu že to je nepriehľadné tak ho dostaneš a zbytočne poklesneš DPS, mne je to jedno aké máš UI, ja len chcem aby si podával výkony, ak s ním budeš failovať tak dostaneš kick, to je samozrejme jasné, tentokrát ti dám PRO, ale keď failneš čo len na úplnej blbosti tak ťa vlastnoručne kicknem z guildy.

Evo

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 29. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

přihláška do guildy Empty Re: přihláška do guildy

Příspěvek  windwalker Thu Jul 11, 2013 9:15 pm

nepřál bych vám vidět moje UI, tenhle ho ma ještě čisté

každopadně vypnout quest helper (taky to udělám), pryč pally power (to neudělám), a vytáhnout si raid frames
windwalker
windwalker

Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

přihláška do guildy Empty Re: přihláška do guildy

Příspěvek  Baltazario Fri Jul 12, 2013 12:55 pm

prijat napis si o inv

Baltazario

Poèet pøíspìvkù : 416
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

přihláška do guildy Empty Re: přihláška do guildy

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru