TitanS Forum

Join the forum, it's quick and easy

TitanS Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daerl - Feral Druid (Tank)

5 posters

Goto down

Daerl - Feral Druid (Tank) Empty Daerl - Feral Druid (Tank)

Příspěvek  Daerl Tue Dec 23, 2014 6:34 pm

S povolením GuM tu dávám stejnou přihlášku ,jakou jsem si dal u nisiar.
Do nisiaru jsem se nedostal ,kvuli tomu že nestihli zavřít nábor na F Tanky předtím než jsem si podal přihlášku.

Nick postavy: Daerl

Věk: 17

Class: Druid

Vyexpená či koupená postava? Vyexpená

Jak dlouho hraješ WoW? cca 7 let

Jak dlouho svoji class hrajes? 4 roky

Talenty (odkaz na talent build): http://talents.ice-wow.eu/eng/?DU#.20-2300320310312021220311020331.15-!11,23,32,9,30,4,6,16,10

Stav tvého equipu: 352ilvl  plně socketnutý a enchantlý http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Daerl

Staty (bez buffu):(doufám že BF nepovažujete za buff)  7,5k stamina /  144K HP / agility 3909 / 43K armor / 37.55% dodge / 33,84% mastery / 30,15% crit

Screen UI + stručný popis bindů a důležitých addonů (pro healery hlavně jakým způsobem healují, DPS raid frame atd.): Recount - pro mě základ / Omen - usnadnuje přehled o agru / forte X - Přehled o všech CD / DBM - usnadnění časování a přehled abilit bosse.
Binduji na rozložení oprstů ESDF. Zde je princip https://www.youtube.com/watch?v=kZLPzCuejWQ Samozřejmě jsem tento systém upravil a binduji i s shift-(Tlačítko)
https://2img.net/r/ihimg/a/img912/8891/f6jLvX.jpg

Screen přihlašovací obrazovky (odkaz):
https://2img.net/r/ihimg/a/img673/4613/WRY6C5.jpg
Zde napiš něco o sve class. Proč stackujes určité staty, popiš svojí rotaci:[/size] Primární stat určitě agi pak dodge na cap 40%  následně mastery nad crit.(dodge proto že některé autoattaky dělají magic dmg a nebo dávají dotku.)
Fight začínám s FF + Mangle nastackuji lancerate do té doby většinou procne magle , s pulverize si přeměním stacky na 9% crit a znova nastackuju dokud neprocne mangle ... a to se furt opakuje. Při utrhnutí agra použiji growl případně FF.Na AoE se mě můžete zeptat ingame.

Profese: Ins/ Herb

Zkušenosti s raidy: Clear ICE like cata kontent  4.2.2 krom HC raga + clear bwd tu twinu.

FPS na 25man raidu, rychlost internetu:  30-60 FPS , 30-50 Mbit ( ale stává se že vysílač 4-5 do dne vypadne na 20 sec ale to doufám ,že zanedlouho opraví.)

Zkušenosti s Teamspeak 3 a funkční mikrofon. Máš povinné addony (Omen, DBM)? Vše mám.

Popiš čas, který trávíš ve hře. Jak často jsi online a zda máš čas na večerní raidování (18-22): PA-SO mohu až na malé vyjímky 16:00 - 24:00
NE-ČT 17:30 - 21:30

Napiš něco o sobě, proč bychom měli přijmout právě tebe? Studuji IT na SŠIEŘ v Rožnově p/R kde rovněž bydlím.
Leadroval jsem na ICE cca 2 roky  asi tak 40 +- raidu převážně FL HC
Byl jsem 6 na serveru co postavil legendárku.
Celý ICE kontent clear až na HC raga.
Co od naší guildy čekáš a čeho chces dosáhnout? Očekávám pohodovou a zkušenou partu lidí se kterýma bude radost raidovat. Full clear kontent na twinu.
Předchozí působení v guildách a důvod odchodu: Z ice jsem odešel s guildou deathsquad. Důvodem odchodu byla zkažená komunita.
Druhou guildou byla Undercity Bowling League do ,které jsem přišel po půl roční přestávce. Udělali jsme full clear BWD ,ale druhý den muj kdysi chabý net zkolaboval a než jsem net upgradoval po tydnu z 2mbit na 40mbit byl jsem z guildy vykopnut.

Kontakt na vás (jména altů, či lidí přes které se vás dá sehnat ve hře):[/size] můžete zkusit skype s NICK : Justdoth1s

Případné další info:
Nemám v plánu v nejbližší době leadrovat jakýkoliv raid tak doufám ,že máte dostatek leaderů.
když najdete chyby tak napište ...
EDIT: + 2 roky jsem pracoval s loot systémem EPGP jako RL

*Tady je ještě doplnění přihlášky*

-Nature's Grasp je zahrnuta v macru burst kde je rovněž pasivka + lifebloom z herbu. Mám to tak z důvodu výhody že tyto CD nemají GCD.
-Maul jsem si nechtě dal o jeden bar vedle.. měl být správně vedle ChR pod bindem wheel down a thorns wheel up.
-40 % dodge je mez do ,které se vyplatí dávat staty do dodge kvůli diminish effektu.

A ted k té rotaci záleží na podmínkách pullu ... takže tady máte úplně defaultní rotaci a k tomu vám popíšu jaký spell čemu používám.

Single

FFF > Mangle > Lacerate x3 >  Mangle > Pulverize

2-3 targety

FFF >Burst (macro) >  Enrage > Berserk > Mangle

Multi target

FFF >Burst (macro) >  Enrage > Trash  > Swipe

Feral

Bash - melee stun na na 5 sec = lze použít jako interupt na NPC co jdou CC
Berserk - má dva spůsoby využití =  1. AoE dmg na 2-3 NPC
                                                    2. na stackování absorbu z mastery
ChR - nejsilnější taunt co druid má (možná z celé hry)
účinek má stejný jako growl ,až na to že je na 6 sec a je to plošný taunt. = Silný plošný taunt
FF - long range taunt s DMG = používá se jako druhý přetauntovací spell ( první je growl) a na pull.
DR - redukce deal psychical damage o 10%
Enrage - rage regen = výhodné dávat na začátek fightu , na FrR a na berserk
FCh - imobilize na 4 sec = lze využít na mobky jako CC ,když spadne agro a taunty jsou na CD.
FrR - convertuje rage do HP = self heal
Growl - klasika taunt během kterého ostatním hráčům spadne agro
Lacerate - dotka která se stackuje 3x =  1. refreshuje cd na mangle
                                                           2. při pulverize se každý stack předělá na 3% crit(max 9%)            
                                                           3. zvětšuje dmg u maul
Mangle - použít kdykoliv procne
Maul - attack s off GCD s bonus dmgem z dotek = když je rage dostatek tak dávat na CD
Pulverize - slouží do comba s lacerate ...
Skull bash - interupt
SI - nejsilnější defka
Swipe - AoE dmg = na cd
Trash - AoE dmg + dotka= na cd a upřednostnovat před swipe

Balance

Barkskin - defka kterou lze požít v cc
Thorns - dává  dmg při hitu od NPC  = Agro zdarma
Nature's Grasp - root na NPC

Daerl

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 23. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Daerl - Feral Druid (Tank) Empty Re: Daerl - Feral Druid (Tank)

Příspěvek  Baltazario Tue Dec 23, 2014 9:27 pm

S tebou bych de domluvil na test raidu a videlo by se pockam jeste na nejake vyjdrani a upresnil bych ti datum test raidu

Baltazario

Poèet pøíspìvkù : 416
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Daerl - Feral Druid (Tank) Empty Re: Daerl - Feral Druid (Tank)

Příspěvek  Armagedons Wed Dec 24, 2014 2:51 pm

Caw, souhlasim s baltem ze by bylo dobre si te vyzkouset na raidu a pravdepodobne to bude 27.12. misto me. pravdepodobne budu v praci a nedostanu se na raid.... takze se na to priprav Smile

Dělat blbce je obtížné....., protože je strašně velká konkurence.

Armagedons

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 24. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Daerl - Feral Druid (Tank) Empty Re: Daerl - Feral Druid (Tank)

Příspěvek  Daerl Thu Dec 25, 2014 1:26 pm

Na ten raid se na 99% dostavím. Smím vědět o jaký raid půjde?

Daerl

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 23. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Daerl - Feral Druid (Tank) Empty Re: Daerl - Feral Druid (Tank)

Příspěvek  Almos Thu Dec 25, 2014 10:41 pm

Prihláška pekná, vidím to tiež na test raid, jedna otázka maul načo používaš ? a vôbec treba ho ? oplatí sa to ? neviem či si zástanca pvp ale doplnky ako wristy, neck môžeš mat aj pvp do pve za tanka dáva hodne agility a reforgneš si ostatok na dodge myslím že sa to viac vyplatí ako hento čo máš a gemy celkom ujdú ale 40dodge je nahovno radšej si tam hod agilitu a primárne sa ide agilita + niečo

Almos

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 25. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Daerl - Feral Druid (Tank) Empty Re: Daerl - Feral Druid (Tank)

Příspěvek  Daerl Sat Dec 27, 2014 1:11 am

Almos napsal:Prihláška pekná, vidím to tiež na test raid, jedna otázka maul načo používaš ? a vôbec treba ho ? oplatí sa to ? neviem či si zástanca pvp ale doplnky ako wristy, neck môžeš mat aj pvp do pve za tanka dáva hodne agility a reforgneš si ostatok na dodge myslím že sa to viac vyplatí ako hento čo máš a gemy celkom ujdú ale 40dodge je nahovno radšej si tam hod agilitu a primárne sa ide agilita + niečo  

Maul - díky off GCD se používá když je přebývající rage. = bonus absorb,damage,(když critne tak HP)
btw mám ho na kolečku tak se nemusíš bát o jeho používání.
A s tím gemem souhlasím ,bohužel ten gem ,už byl vyprodaný.

Daerl

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 23. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Daerl - Feral Druid (Tank) Empty Re: Daerl - Feral Druid (Tank)

Příspěvek  Milan Sat Dec 27, 2014 9:06 am

Hehe, tak doufam, jak v sobotu 27.12 půjde, že nebudeš jak minuly dva co šli taky na test raid za tanky, vše sundane a neuměli odtankovat ani prvního bosse v BWD a BoT. Pfff jinak přihlaška se mi velice libi, jsem za na test raid. Ještě otazka? Není lepší misto toho trinketu co ti dava 321 agi, nějaky na stamku ???
Milan
Milan

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 27. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Daerl - Feral Druid (Tank) Empty Re: Daerl - Feral Druid (Tank)

Příspěvek  Almos Sat Dec 27, 2014 12:52 pm

Hm zaujímavé mne ten maul príde o ničom pač absorb máš z mangle ktoré spamuješ stále, ale oka mne je to fuk, ale prišlo mi to divné pač to dáva malo veľmi málo dmg a mne sa to do rotácie ani nevojde ďalší spell už nezvládam a berie to hodne rage .......................

K tomu trinketu buď  masterku od TB vendora alebo stamku zo SC HC last boss na tanka asi najlepší, v BOT a BWD máš tie epic čo sú lepšie ale zatial by ti ten modrý mal stačit Smile

Almos

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 25. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Daerl - Feral Druid (Tank) Empty Re: Daerl - Feral Druid (Tank)

Příspěvek  Daerl Sat Dec 27, 2014 3:14 pm

Almos napsal:Hm zaujímavé mne ten maul príde o ničom pač absorb máš z mangle ktoré spamuješ stále, ale oka mne je to fuk, ale prišlo mi to divné pač to dáva malo veľmi málo dmg a mne sa to do rotácie ani nevojde ďalší spell už nezvládam a berie to hodne rage .......................

K tomu trinketu buď  masterku od TB vendora alebo stamku zo SC HC last boss na tanka asi najlepší, v BOT a BWD máš tie epic čo sú lepšie ale zatial by ti ten modrý mal stačit Smile

Maul je jediný způsob jak odčerpat přebytečný rage + je off GCD takže to můžeš dát při mangle
Ten od TB celkem ujde ( bohužel to je na dlouho) ,ale u toho z SC HC co jsem kdysi zkoušel tak nescaloval armor s bear formou.

Daerl

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 23. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Daerl - Feral Druid (Tank) Empty Re: Daerl - Feral Druid (Tank)

Příspěvek  Almos Sat Dec 27, 2014 3:23 pm

Bohužiaľ je TB na dlho veď to máš za paru dni hotové na exa keďže už funguju all Q, ten trinket a druid je fixed armor bol kedysi bugged

Almos

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 25. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Daerl - Feral Druid (Tank) Empty Re: Daerl - Feral Druid (Tank)

Příspěvek  Daerl Sat Dec 27, 2014 3:27 pm

Milan napsal:Hehe, tak doufam, jak v sobotu 27.12 půjde, že nebudeš jak minuly dva co šli taky na test raid za tanky, vše sundane a neuměli odtankovat ani prvního bosse v BWD a BoT. Pfff jinak přihlaška se mi velice libi, jsem za na test raid. Ještě otazka? Není lepší misto toho trinketu co ti dava 321 agi, nějaky na stamku ???

Neslibuji zázraky no ... Very Happy bwd jsem si dal na twinu poprvé před 2 měsíci , ale to bych si měl pamatovat.
Bot taktiky mám nastudované ,ale u každé guildy se o může lišit.
No jak už jsem psal nahoře tak ten trinket z SC neriskuju ,tak si budu muset počkat až padne ten z bwd ten je best.
+ raději mám def staty než HP. study

Daerl

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 23. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Daerl - Feral Druid (Tank) Empty Re: Daerl - Feral Druid (Tank)

Příspěvek  Daerl Sat Dec 27, 2014 3:36 pm

Almos napsal:Bohužiaľ je TB na dlho veď to máš za paru dni hotové na exa keďže už funguju all Q, ten trinket a druid je fixed armor bol kedysi bugged
skvělé ... myslel jsem si že ho mám ,ale tomu tak není ... jakmile mi padne tak si ho nahodím místo UW

Daerl

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 23. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Daerl - Feral Druid (Tank) Empty Re: Daerl - Feral Druid (Tank)

Příspěvek  Baltazario Sun Dec 28, 2014 12:27 am

ALe sem pro myslim ze budes v poho napis si o inv

Baltazario

Poèet pøíspìvkù : 416
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Daerl - Feral Druid (Tank) Empty Re: Daerl - Feral Druid (Tank)

Příspěvek  Baltazario Sun Dec 28, 2014 3:42 pm

dneska probehne v 8 hodin este dochazka bwd

Baltazario

Poèet pøíspìvkù : 416
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Daerl - Feral Druid (Tank) Empty Re: Daerl - Feral Druid (Tank)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru