TitanS Forum

Join the forum, it's quick and easy

TitanS Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Draxx Protect Warrior

4 posters

Goto down

Draxx Protect Warrior Empty Draxx Protect Warrior

Příspěvek  Anonymní Sat Jul 09, 2011 4:48 pm

Nick: DRAXX

Věk: 18 rokov

Class: Warrior

Char: Vyexpena / Mam rad ked je to moja char vyexpena a nepredavam ich ani niako nevymienam alebo nekupujem cudzie

Talenty: 15/5/51

Profesie Mining 450 / a teraz som zacal skillovat JWC (menil som profku) Mining casom planujem tiez vymenit ale az ked dofarmim gemy a rudu na skill JWC planujem ho vymenit za Ench

Link na Armory: http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Draxx

UI screen: https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/846...75138.jpg/

Ake Gemy preferujem Momentalne sa to snazim kombinovat zvecsa hlavne stamina ale aj Dodge + stam alebo parry + stam par gemov do deff lebo som ho este nemal cim nahnat , casom ked dosiehnem deff a dobre staty s EQ tak urcite pojdem hlavne do staminy koli HP

Rotacia Spellov Tak predovsetkym Devastate , shild slam ked naskoci dodge domna tak Revenge + thunder clap koli znizeniu attac speedu ked je treba tak taunt/mocking blow pripadne na viac mobov plosny taunt obnova Commanding Shout pri najhorsiom Shild Wall a last stand + trinkety . Blood rage na regeneraciu Rage , a este shockwave, a racialku od orka Blood Furry na zvecsenie Attack power

Addony ktore pouzivam na raidy hlavne Deadly boss Mod , a take vedlajsie Bartender lebo original bary mi moc nesedeli , atlas loot , Gear score addon , Omen , Recount , sexy mini map , Group Calendar to je asi tak vsetko

Zkušenosti s wotlkom : doteraz som sa zucasnil na FC raidoch naxxarmas 25/10 man , The obsidian sanctum 25/10 man , Vault of Archavon 25/10 man a taktiez The Eye of Eternity 25/10 man , v Ulduari som sa dostal s progresom len po predposledneho bossa General Vezax

Předchozí guilda a důvod odchodu: Guard of Dark koli tomu ze sa tam nezlozili poslednu dobru ziadne raidy ani len 10 man tak zacalo vela ludi leavovat a prechadzat do inych guild az kym tam ostalo tak priemerne 5 ludi online mi doslo ze tato guilda uz sa nepozbiera aj ked som do vtedy cakal ci sa to nahodou niako neutrasie a neposklada spet.

Mikrofon/mumble: program mumble pouzivam na volanie s kamaratmi takze ten neni problem , a mikrofon mam samozrejme tiez

Raid časy (pá: 18-22, So: 18-22, Ne: 18-22*) vyhovuje ti to?: vyhovuje chodim na brigadu kde byvam od 5.30 do 15.30 okolo 16.30 som doma a raid stiham v pohode s tym by som nemal ziadny problem ale kedze chodite hlavne cez vikendy tak to nevidim ziadny problem preco by som nemohol byt na raide , piatkove chlastaciky niesu tiez moj stym takez v piatok mi to vyhovuje tiez. na raide by som nebol len vtedy ak by som mal naozaj nieco vazne preco by som sa nemohol zucastnit stat sa moze hoci co a dal by som to dopredu vediet v guilde. na PC byvam len sam cize nikoho sem nemusim pustat to si myslim ze je tiez velke + a pocitac mam stale k dispozici . na raide som ochotny ostavat tak do 00.00 pripadne do 01.00 niesom nuteny otialto ist v noci prec ..

Znáš u nás někoho:od vas osobne urcite nie mozno som si s niekym par krat pisal alebo stretol v arenach ale ze by som si dovolil tvrdit ze ho poznam tak to asi nie , jedine ze by tam niekto prisiel zo znamich co som si zatial nevsimol

Co nám můžeš nabídnout: ak by som bol prijaty do vasej guildy mozem vam ponuknut moju aktivitu na raidoch , to ze sa nevykaslem na kolektiv v case raid timu , dalej urcite pomahanie s Q alebo podobne , tankovanie aj hero dungov a nie len raidov kde pada EQ , vyrabanie itemov pokial by bol zaujem s profesi menil som profesiu tak skillujem JWC a ten spravim za par dni full ,

Co od nás očekáváš: tak predovsetkym dobry kolektiv ludi ktorim nejde len o EQ a vedia sa chovat priatelsky a normalne , a s tej wow stranky zabavny progress instanci a pripadne ochotu od ostatnych clenov guildy a slusne chovanie.

Něco o tobě: Tak moje meno je Patrik , byvam v malej dedine pri meste zilina , mam 18 rokov , vystudoval som strednu odbornu skolu automechanika po prazdninach pokracujem v nadstavbovou studiu v odbore ekonomika a prevadzka dopravy , moja najvecsia zaluba su auta a motorky , som zatazeny na Opel Calibra ktory som si preto aj kupil a je to moj konicek a milacik .taktiez aj motorku do cross ... vecsinu casu sa ale venujem priatelke s ktorou chodim 3 roky a taktiez 3x do tyzdna cviceniu... dalsiom konickom je samozrejme WOW Ktore som zacal hravat este na tbc servery narnias potom som tam pokracoval aj na wotlku ale hralo tam priliz malo ludi na to aby sa tam dalo aktivne hrat aj PVP tak som sa rohodol vyexpit charakter tu na twinstare. uz od TBC hravam za warriora preto ze sa mi ta classa hned padla do oka aj ked som nevedel este ani ako expit taktiez stale hram len orka ktory sa mi zapacili a hraval som ich uz na W3 ) . na TBC Som s warriorom dostiahol top co sa dalo tzn full profky dobra guilda full Brutal eq a Vyborny PVE eq aky sa dal zohnat rad by som to dotiahol tak aj na wotlku .. inak som spolocensky typ mam rad tymovu pracu dobry kolektiv a nepotrebujem vyvolavat konflikty ci uz vo WoW alebo Real life .. tak to by bolo asi tak zhrnutie par veci o mne ..

Oprava prihlasky na trosku viac na urovni viem ze som si mal dat zalezat hlavne na prvej. ale je to na vas ako to akceptujete dik Draxx



/edit: Příhláška editována a topic promazán.. Ať se členove vyjádří.
Velny

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Draxx Protect Warrior Empty Re: Draxx Protect Warrior

Příspěvek  PKBrowser Sun Jul 10, 2011 7:13 am

DRAXX napsal:
v Ulduari som sa dostal s progresom len po predposledneho bossa General Vezax
S tymto warom asi ne lol!
PKBrowser
PKBrowser

Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 22. 06. 11
Age : 32
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Draxx Protect Warrior Empty Re: Draxx Protect Warrior

Příspěvek  Quite Sun Jul 10, 2011 10:03 am

V tvojej rotacii chyba zakladna a zaroven najdolezitejsia abilita vytvarajuca threat a to Heroic Strike... za mna nie... nepoznas svoju class.

Quite

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 24. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Draxx Protect Warrior Empty Re: Draxx Protect Warrior

Příspěvek  Kája Tue Jul 12, 2011 1:51 pm

Rekl bych ze kdyz ted zacne hrat Webster a jinak je tu Apolo a Lajci ze to bohate staci jsem PROTI

Kája

Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 27. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Draxx Protect Warrior Empty Re: Draxx Protect Warrior

Příspěvek  Baltazario Tue Jul 12, 2011 1:52 pm

sr PROT full NEPRIJAT

Baltazario

Poèet pøíspìvkù : 416
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Draxx Protect Warrior Empty Re: Draxx Protect Warrior

Příspěvek  Anonymní Tue Jul 12, 2011 3:13 pm

okey dik za vyjadrenie caute Wink

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Draxx Protect Warrior Empty Re: Draxx Protect Warrior

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru