TitanS Forum

Join the forum, it's quick and easy

TitanS Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Domcacz - Shaman

+2
Hoffy
Neverending
6 posters

Goto down

Domcacz - Shaman Empty Domcacz - Shaman

Příspěvek  Anonymní Sat Feb 11, 2012 8:58 pm

Nick: Domcacz
Věk: bude mi 16

Class: Shaman ; Main spec: resto ; Off spec: ele ( nemam moc eq )
Link na Talenty: http://arsenal.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Deimos&cn=Domcacz
Link na Armory: http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Domcacz
Stručná rotace: chain heal ; obcas lesser healing wave ; earth shield na tankovi ; s CD ripdite, kdyz je potreba

UI screen nejlepe s DPS/HPS z nejakeho raidu: https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/190/wow2012021121180698.png/ - nebyl jsem tedka v raidu..
Fps na raidu: 35+

Zkušenosti: všechno až na algalona 25 man ; yogga mam only +4 ; ale tak to bych se doucil..
Předchozí guilda a důvod odchodu:
1) Celestial Avengers - neklapalo to, jak by mělo, nebyl respect, nic, lidi naraidech dělali co chtěli, němělo budoucnost => rozpad
2) Ravencrest - Po pár vydařených ID zacali lidi odcházet do jiných guild => rozpad
3) Shadows of Eternity - nedohody s Mohavikem... že jdu jenom pro eq, že je otazka casu, kdy odejdu, urazky, atd.. => kick

Mikrofon/mumble: ano / ano
Raid time (So: 18-22, Ne: 18-22*) vyhovuje ti to?: ano

Znáš u nás někoho: Neverending
Co nám můžeš nabídnout: kvalitni heal ( Skoro FC TBC za protect paladina ) ; Wotlk mam na resto shamana skoro FC ( co je teda zatim moznosti twinstaru ), nejaky dmg, docela zkusenosti, až na toho yogga + alga 25 ; aktivitu
Co od nás očekáváš: dobrej kolektiv, partu, co rada raiduje, zabava...

Něco o tobě (klidne sa rozepiš): Jsem Dominik, bude mi 16 let, studuju informační technologie ; mám rad sport ; holky ; zábavu ; wow ; a mnoho dalšího

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Domcacz - Shaman Empty Re: Domcacz - Shaman

Příspěvek  Neverending Sat Feb 11, 2012 9:30 pm

Znám jej od aliance. Vcelku pohodový člověk, jen poněkud náladový. Nemám náladu/teď se mi nechce -> nejde na raid.
Jinak shammana celkem umí.

Neverending

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 12. 01. 12
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Domcacz - Shaman Empty Re: Domcacz - Shaman

Příspěvek  Anonymní Sat Feb 11, 2012 9:32 pm

tak v tom má Never pravdu, ale nebylo to casto a uz to ani neni, zacal jsem zase aktivne hrat a kdyz to vyjde, budu tu kdy bude potreba..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Domcacz - Shaman Empty Re: Domcacz - Shaman

Příspěvek  Hoffy Sun Feb 12, 2012 9:13 am

Nevim jako u nas na resto trosku uroven o par urovni niz jako tedka by jsi se hodil s tim ze nez se eo vrati to bude problem , pokud by ti nevadilo byt na kazdym raidu nerikam treba se osvedcis tak bych byl i mozna PRO lidi lepsi vic jak min
Hoffy
Hoffy

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 23. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Domcacz - Shaman Empty Re: Domcacz - Shaman

Příspěvek  Anonymní Sun Feb 12, 2012 11:27 am

hoffy, nedela mi to problem ...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Domcacz - Shaman Empty Re: Domcacz - Shaman

Příspěvek  Else Mon Feb 13, 2012 12:45 pm

je tam dost veci ktere se mi nelibi, at uz napriklad to UIcko - jako sorry quest helper pres jednu pulku monitoru, pres druhou skada, nad tim jeste sipka z recountu a uprostred healbot, jojo to by jsi se pekne prolital u alga tipuju
dalsi vec co se mi nelibi - ac o samanovi nevim nic moc do dloubky, tak i presto vim ze u samana se nejvice vyplati full haste a jako lesser hw wtf?
kdybych si dal jeste chvilku, urcite bych tam jeste neco nasel, ale za tohoto stavu jsem zatim proti


Naposledy upravil Else dne Mon Feb 13, 2012 4:04 pm, celkově upraveno 2 krát
Else
Else

Poèet pøíspìvkù : 120
Join date : 23. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Domcacz - Shaman Empty Re: Domcacz - Shaman

Příspěvek  Anonymní Mon Feb 13, 2012 2:12 pm

chápu, při raidu Quest Helper fakt zaplej nemam, HB cpu doprava, tam je uprostred kvuli HB, poslu ti klidne jine UI, jak to mam v raidu, lesser davam ale hrzone malo, shaman neni jenom o chainech. Full haste, kdybych to tak mel, tak jsem bez many behem 40s fightu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Domcacz - Shaman Empty Re: Domcacz - Shaman

Příspěvek  Switz Mon Feb 13, 2012 3:02 pm

Jako nevím no, když píšeš, že klidně dáš jiný UI screen, tak proč si ho nedal rovnou - zvlášť když je z raidu. Na AFK v Dala si měj třeba QH místo barů, to je nám jedno. Kdyžtak tedy dodej no.
Další věcí je, shamana neznám, nevím, co jede, jak se jede, ale Lesser ? Jestli je stejně tak účinný jako u Priestů, tak je to fatalní chyba. Glyphy mi taky moc nesedí. No a equip není zlý, ale nevěřím, že to máš díky skillu. Myslím si, že ten haste se hodí a na shamany se jede, navíc máš tu druida na inervačku, totem na manu, hymnu od priesta, potiony, ale když myslíš, že to je špatný. Hele nedělám to často - prakticky jsem to ještě neudělal, ale já jsem PRO - už kvůli hecu, když dáš naše healery (hlavně Kahiliho) + mě a moje absorby, tak se omluvím a dostaneš čestné pro. Cool
Tuhle šanci ode mě dostáváš, protože jsme na posledním ID healovaly ve 3 a EO je na dobu neurčitou pryč.
Switz
Switz

Poèet pøíspìvkù : 243
Join date : 01. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Domcacz - Shaman Empty Re: Domcacz - Shaman

Příspěvek  Anonymní Mon Feb 13, 2012 3:49 pm

Děkuju Switzi, lesser je ucinnej, ale já s nim healuju 2x nebo 3x za dobu fightu, ale vem si, shaman neni o invervacce, nechci si za 2 minuty rvat o innerv a 3 minuty na to treba znova. Já si chci tu manu udrzet, já bych teotericky tedka i to haste mohl zvednout, už jenom kvuli trinketu a totemu, já si tim doplnim behem 10s 70% své many, ale jde mi o to, udrzet se s manou, ja healuju perma chain treba na thorimovi a mana mi proste nedojde... o to mi tu jde, ne ze jedu perma doslova, davam shieldy a riptide, ale kdyz ne to, tak furt chain healy..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Domcacz - Shaman Empty Re: Domcacz - Shaman

Příspěvek  Else Mon Feb 13, 2012 4:02 pm

kahili ma full haste a jeste jsem ho nevidel rict si o innervate a to co nahealuje je awesome, eoshinuv heal tez a taky ma full haste, jen teda on si semtam rekne o jednu innervate ale to je tak vse... nikdy jim mana nedosla

nicmene, pokud to s tim uickem mas tak jak rikas a switz je tedy pro, tak ja bych ti tu sanci tedy tez dal no, ale pokud te prijmeme tak pocitej ze sance bude pravdepodobne jen jedna
Else
Else

Poèet pøíspìvkù : 120
Join date : 23. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Domcacz - Shaman Empty Re: Domcacz - Shaman

Příspěvek  Anonymní Mon Feb 13, 2012 4:05 pm

S tim se pocita vzdy, jako muzu to zkusit pregemovat, ale zase kdyz jsem videl eq EO a muj, tak je v tom trosku vetsi rozdil, EO v tom bude mit vetsi mana regern nez ja v tom co mam .... ale jako za pokus to stoji, nebranim se, ale kdyz by mi dochazela casto mana, tak bych musel gemovat zpet, prece jenom jsem si na to zvykl, viz ted o tom pisu se switzem ve hre...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Domcacz - Shaman Empty Re: Domcacz - Shaman

Příspěvek  Switz Mon Feb 13, 2012 4:18 pm

Equip nesrovnávej, Velny s mnohem horším gearem nám tu šlapal na prdel. Takže, když to vyjde, chci vidět pořádný heal, nefailování a snahu ! Cool
Switz
Switz

Poèet pøíspìvkù : 243
Join date : 01. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Domcacz - Shaman Empty Re: Domcacz - Shaman

Příspěvek  Anonymní Mon Feb 13, 2012 5:33 pm

kdybych neměl predvest zkusenost, atd... tak by nemělo smysl ani přihlášku podávat. Já to chci ukázat a rad si i necham poradit.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Domcacz - Shaman Empty Re: Domcacz - Shaman

Příspěvek  PKBrowser Mon Feb 13, 2012 9:45 pm

Neviem ale moc sanci ti nedavam kludne vyskusat ale podla mna Proti
PKBrowser
PKBrowser

Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 22. 06. 11
Age : 32
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Domcacz - Shaman Empty Re: Domcacz - Shaman

Příspěvek  Baltazario Mon Feb 13, 2012 10:26 pm

PROTI kdyz uz resto shamana tak to bych byl pro pyjunku pokud by mel este zajem

Baltazario

Poèet pøíspìvkù : 416
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Domcacz - Shaman Empty Re: Domcacz - Shaman

Příspěvek  Hoffy Tue Feb 14, 2012 10:18 pm

Po dohode NEPRIJAT gl jinde.
Hoffy
Hoffy

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 23. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Domcacz - Shaman Empty Re: Domcacz - Shaman

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru