TitanS Forum

Join the forum, it's quick and easy

TitanS Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trosha-Shaman

4 posters

Goto down

Trosha-Shaman Empty Trosha-Shaman

Příspěvek  Trosha Mon Dec 19, 2011 2:20 pm

Nick: Trosha
Věk: 18

Class: Shaman cement/resto ... jelikoz nehledate resto mohl bych předělat na ele .. neni problem
Link na Talenty: arsenal.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Deimos&n=Trosha&group=1
Link na Armory: arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Trosha
Stručná rotace: u healu rotace nepouzivam .. co je potreba to prijde Wink .. cement flame shock,lava lash,stromstrike, earth shock Lightning Bolt/ chain Lightning
elemental flame shock, lava burst , Lightning Bolt, earth shock, chain Lightning , lava burst, flame shock, spam Lightning Bolt

UI screen nejlepe s DPS/HPS z nejakeho raidu: u cementa nemám moc dps protoze nemám moc dobrej eq tak kolem 3000 na 10 man .. 25 jsem stim jeste nebyl. s Ele 10 man 3500+ a 25 man 4000+
a heal tak 3000+
Fps na raidu: PC mám parádně nabouchanej takže bez HW lagu .. a internet 4mb/s taže taky pohodička .. nikdy se mi nestalo že by mi hra lagla Smile

Zkušenosti:za tuto class hraju cca pul roku .. neni to sice dlouho ale uz jsem mel pred rokem shamika za kteryho jsem se docela dost naucil ... UD taktiky znam vsechny .. bohuzel jen za heal/ele .. za cementa ne protoze jsem nikdy nemel meele az ted Razz ale určitě by to nebyl problém se naučit .. na netu jsou všude videa s taktikama
Předchozí guilda a důvod odchodu: Wheelchair Warriors .. neni to špatna guilda ale nic moc se tam neděje

Mikrofon/mumble: Samozdřejmě mám
Raid time (So: 18-22, Ne: 18-22*) vyhovuje ti to?: no ty soboty moc ne ale snažil bych se Smile

Znáš u nás někoho: Neznám
Co nám můžeš nabídnout: no jsem docela ukecanej takže by se mnou asi nuda nebyla Very Happy časem dobrý heal nebo dmg
Co od nás očekáváš:Jste kvalitní Guilda takže bych očekával newipování v raidech určitě kvalitní vedení a super koletiv Smile Ještě kde když se koukal na to video .. fakt mazec Very Happy

Něco o tobě (klidne sa rozepiš):Narodil jsem se 4.5.1993 ve Znojmě. Bydlím asi 20 Kiláku od Znojma v obci Tavíkovice ... Jsem vyučen jako automechanik momentálně jsem doma. Holku nemám Very Happy takže mám na všechno čas Smile Díky za přečtení přihlášky a za odpověd ... Ahoj Wink

Trosha
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Trosha-Shaman Empty Re: Trosha-Shaman

Příspěvek  Grodis Mon Dec 19, 2011 2:33 pm

Ten screen UI.. my nepotřebujeme vidět DPS ale jak tvoje UI vypadá (bindy a podobně) ... tak prosímtě dodej dík ;-)
Grodis
Grodis

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 04. 12. 11
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Trosha-Shaman Empty zde dodávám sceen s UI

Příspěvek  Trosha Mon Dec 19, 2011 2:36 pm

imageshack.us/photo/my-images/80/wowscrnshot121911153017.jpg/

Trosha
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Trosha-Shaman Empty Re: Trosha-Shaman

Příspěvek  chikko Mon Dec 19, 2011 2:55 pm

no nevim grodis, spis naopak Smile jestli ma UI takovy nebo makovy je jedno, hlavne ze se v nem vyzna a vi co delat, takze jde i o dps Smile

chikko
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Trosha-Shaman Empty Re: Trosha-Shaman

Příspěvek  PKBrowser Mon Dec 19, 2011 5:36 pm

Proti
PKBrowser
PKBrowser

Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 22. 06. 11
Age : 32
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Trosha-Shaman Empty Re: Trosha-Shaman

Příspěvek  Else Mon Dec 19, 2011 6:02 pm

eq neni, dps neni, potrebujeme lidi kteri jsou pripraveni na tocko, uz davno neni cas na equipnuti novych lidi = proti
Else
Else

Poèet pøíspìvkù : 120
Join date : 23. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Trosha-Shaman Empty Re: Trosha-Shaman

Příspěvek  Baltazario Mon Dec 19, 2011 9:33 pm

NEPRIJAT

Baltazario

Poèet pøíspìvkù : 416
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Trosha-Shaman Empty Re: Trosha-Shaman

Příspěvek  PKBrowser Mon Dec 19, 2011 9:34 pm

baltazario napsal:NEPRIJAT
Trosha-Shaman Tumblr_lpcagcPbeI1qf2dlx
PKBrowser
PKBrowser

Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 22. 06. 11
Age : 32
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Trosha-Shaman Empty Re: Trosha-Shaman

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru