TitanS Forum

Join the forum, it's quick and easy

TitanS Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Holy-pala Speroe

3 posters

Goto down

Holy-pala Speroe Empty Holy-pala Speroe

Příspěvek  Anonymní Sat Jul 02, 2011 8:48 pm

Nick: Speroe
Věk: 17
Class: paladin
Talenty: 52/19/0
Link na Armory:mluvil jsem s Baltazario že tu nedám link protože tam mám zrovna špatnej eq Smile..
Zkušenosti:Wow hraju cca 4roky,3roky z toho paladina, takže zkušenosti sou si myslim Smile jinak všeschny HCčka,Naxx,Os,eoe,Ulduar po yogga..
Předchozí guilda a důvod odchodu:Immortal No more-guilda se rozpadla-nechodiy se raidy atd..
Mikrofon/mumble: Mám Smile
Raid časy (pá: 18-22, So: 18-22, Ne: 18-22*) vyhovuje ti to?:Neni problém
Znáš u nás někoho:No některy lidi ještě z Mystiqu.cz Smile
Co nám můžeš nabídnout:Na raidy tu budu, dobrou spolupráci a příspěvky do Gbanky Smile
Co od nás očekáváš: Očekávám dobrý kolektiv, dobré progresování raidu
Něco o tobě:No tak nevim no.. jsem spolehlivý,ochotný fajn kluk Smile Very Happy však mě poznáte, jestli mě přijmete k vám Smile
Jinak bych vám chtěl říct že tohle je muj alt..za maina už vubec nehraju jinak main nick(Notrick)..takže se dá říct že tento pala je jakoby tedka muj main..mám ho teprve cca 2 týdny, takže eq jsem se snažil co nejrychleji sehnat, myslím si že zas tak hrozný eq nemám za tu dobu co tohoto palu mám Smile
Díky za přečtení Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Holy-pala Speroe Empty Re: Holy-pala Speroe

Příspěvek  Anonymní Sat Jul 02, 2011 10:07 pm

UI nic ?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Holy-pala Speroe Empty Re: Holy-pala Speroe

Příspěvek  Anonymní Sun Jul 03, 2011 10:20 am

Equip máš zlý..Trinket na Hit WTF ?.. Zlé talenty neviem načo ti je redukovanie Fearu a Disarm Efekty..Improved Stun :DD , glyphy totálne na piču nemáš equip na healovanie cez holy light... Prihláška bez Ui takže žiadne Plus tu nevidím ale fakt toto mi pride ako jeden veľký joke..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Holy-pala Speroe Empty Re: Holy-pala Speroe

Příspěvek  Anonymní Sun Jul 03, 2011 11:03 am

UI nemám..Equip zlý? sry ale za 2 týdny sem toho víc nestih, když se guilda rozpadla a s worldem chodit raidy na to fakt nemám nervy..proto sem si sem podal přihlášku a myslím si že už všichni většinou eq z UD máte, stači s vama zajit par raidu a ten eq by byl mnohem lepší ale důležitý je snad skill ne?.. a ty talenty s glyphama mám dany na PvP, stači jen pak přehodit na PvE..a ne tohle není žádny joke..ale jako neberu ti názor na mě Smile stači napsat ve hře a podívat se namě..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Holy-pala Speroe Empty Re: Holy-pala Speroe

Příspěvek  Anonymní Sun Jul 03, 2011 11:08 am

Tak najprv si daj do poriadku aspoň talenty a glyphy a napíš prihlášku podľa vzoru. Napíšeš talenty 52-12-0 , tak som si pozrel na armory a sú celé zle tak najskôr si to dám do poriadku a potom predsa podávam prihlášku a taktiež Ui ti je problém dať Print-Screen ? Jako ja už nehrám a mohlo by mi to byť viac menej jedno ale proste nedá mi to..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Holy-pala Speroe Empty Re: Holy-pala Speroe

Příspěvek  Anonymní Sun Jul 03, 2011 1:47 pm

Ano eq z UD máme ale co se healerů týče nemyslím, že je nejlepší nápad mít v raidu 3 healery, kteří se z toho budou moct podělat a pak tebe, kterej si jdeš jen pro eq.
...... a když kouknu na achievy tak si v UD ani nebyl

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Holy-pala Speroe Empty Re: Holy-pala Speroe

Příspěvek  Anonymní Sun Jul 03, 2011 2:02 pm

Sorry dával jsem to sem včera večer a nevim kdy se resujou armory ráno snad myslim..tak jsem to nechal tak, ale už jsem si ty talenty a glyphy dal do pořádku.. ten UI jsem žádny neměl chodil jsem totiž v retrině tak tady mužu dat snad jenom UI screen: https://2img.net/r/ihimg/f/14/wowscrnshot070311153918.jpg Baylisstic-nejde mi samozřejmně jenom o to že s vámi pujdu UD a hned budu mit eq..prostě si chci zahrát a mít tu možnost jít s vámi a poznat vás co se týče progresování atak..jo a psal jsem že tohoto palu mám teprv 2 týdny a guilda se rozpadla, takže UD jsem zatim za palu nebyl jinak za jinou postavu jsem progresoval až po yogga ..takže taktiky znám to se neboj psal jsem to...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Holy-pala Speroe Empty Re: Holy-pala Speroe

Příspěvek  Anonymní Sun Jul 03, 2011 2:19 pm

od neho aj ja mam lepsi eq na holy Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Holy-pala Speroe Empty Re: Holy-pala Speroe

Příspěvek  Switz Sun Jul 03, 2011 3:42 pm

Až na ten trinket na hit a pár drobností, to není zase tak hrozné, ale ty glyphy a talenty !! Jeden horší než druhý... kdyby jsi počkal pár dní, než to bude vše tak, jak má být na armory, tak by se lépe rozhodovalo a celkově byto bylo lepší.
Co se týče -->>
...stači s vama zajit par raidu a ten eq by byl mnohem lepší ale důležitý je snad skill ne?...
Skill to ano, ale to my nevíme, jaký ty máš skill a tím, že tu dáváš PvP talenty/glyphy, tak zatím skill moc nepředvádíš - ano není to wow, ale přihláška je takový základ, která může udělat dobrý / špatný dojem a to hodně lidí podceňuje.

Já osobně bych ti i šanci dal, aby ses předvedl, jaký ten skill opravdu máš, a kdyby ti to šlo dobře a byl si aktivní a ne, že bys docházel 1-2x do měsíce, tak by se tu možná i jedno místo pro hpalu našlo...
Každopádně ať se vyjádří někdo zkušenější ohledně toho - hlavně bugadini, já nejsem zatím ani pro ani proti
Switz
Switz

Poèet pøíspìvkù : 243
Join date : 01. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Holy-pala Speroe Empty Re: Holy-pala Speroe

Příspěvek  Anonymní Sun Jul 03, 2011 4:36 pm

Sorry boha ale to Ui je hrozné keď healuješ cez xperl neviem ako chceš bez bindov to nejde..Dispell bind nič , sacred nič , beacon nič..Hlavne na 1ke auto attack to ma dostalo Very Happy Ale hlavne , že tam máš všetky blessy a profky prosím vás nebláznite a paladina vezmite už len 1ného a poriadného..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Holy-pala Speroe Empty Re: Holy-pala Speroe

Příspěvek  Anonymní Sun Jul 03, 2011 4:44 pm

Ty furt vidiš někde nějakej problém, co si zač?! bindy sem nikdy nejel a nikdy nebudu jsem naučený tak, a důležity je že to tak taky umim..profky tam mám asi proto že si ted skillim ne? a furt mě nebavi otvirat knižku..hey tobě se furt něco nelibi chlape Wink

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Holy-pala Speroe Empty Re: Holy-pala Speroe

Příspěvek  Anonymní Sun Jul 03, 2011 4:46 pm

Kebyže máš healbot tak ti nič nepoviem ale ako chceš preboha healovať cez xperl bez bindov ? Dispell tak trošku nestihneš , taktiež sacred a holy light clicking ?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Holy-pala Speroe Empty Re: Holy-pala Speroe

Příspěvek  Anonymní Sun Jul 03, 2011 4:56 pm

Uplně normálně? když to tak děláš 3 roky..tak si zvykneš Wink

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Holy-pala Speroe Empty Re: Holy-pala Speroe

Příspěvek  Baltazario Sun Jul 03, 2011 11:48 pm

sr ale sem PROTI eqip low a skill taky asi neni

Baltazario

Poèet pøíspìvkù : 416
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Holy-pala Speroe Empty Re: Holy-pala Speroe

Příspěvek  Hoffy Mon Jul 04, 2011 9:00 am

PROTI
Hoffy
Hoffy

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 23. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Holy-pala Speroe Empty Re: Holy-pala Speroe

Příspěvek  Baltazario Mon Jul 04, 2011 12:39 pm

NEPRIJAT

Baltazario

Poèet pøíspìvkù : 416
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Holy-pala Speroe Empty Re: Holy-pala Speroe

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru