TitanS Forum

Join the forum, it's quick and easy

TitanS Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Frostmen Ele Shaman

3 posters

Goto down

Frostmen Ele Shaman Empty Frostmen Ele Shaman

Příspěvek  Frostmen Sun May 20, 2012 6:11 pm

Nick:Frostmen
Věk:17

Class:Shaman
Link na Talenty: http://arsenal.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Deimos&cn=Frostmen&gn=Shadows+of+Eternity
Link na Armory: http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Frostmen
Stručná rotace:Tak rotace začíná udržovaní totemu:-) potom už klasicky speli začínám Flame shockem pak Lava Burst,lighting bolt,chain a pak už jedu na CD na bossovi udržuji Flame shock CD odpaluji hlavně na BL když je delší fait tak na CD

UI screen nejlepe s DPS/HPS z nejakeho raidu: http://postimage.org/image/9eopyuect/ ještě bez TOC eq novej bych musel udělat
Fps na raidu:kolem 50

Zkušenosti: Znám všechny taktiky :-) i na HM odchozenou mám velkou většinu taktiky znám od naxu až po TOC 25 HM
Předchozí guilda a důvod odchodu:Soe nevyhovuje mi tam styl vedení a komunikace

Mikrofon/mumble: mám i TS mikrák mám mumbl taky
Raid time (So: 18-22, Ne: 18-22*) vyhovuje ti to?: ano jsem online vždy jen od 17 hodin každej den


Znáš u nás někoho: Armenis,erisma
Co nám můžeš nabídnout:aktivitu raidovaní,full tailor a enchanting:-)
Co od nás očekáváš: raidovaní a komunikaci

Něco o tobě (klidne sa rozepiš): co bych napsal o sobě jsem pohodovej hráč co hraje pro zábavu... jsem schopnej třeba 4 hodiny progresovat jen pro uspěch guildy.... snažím se dodržovat raid time když se nedostavím vždy to oznamuji minimálně den do předu když je to planované...jinak jsem student(hraju i ze školi:D) Jedu hlavně ELE ale v bance mám poměrně slušnej Enha eq bohužel bez enchu a soketu enhu jsem hrál na sezoně naxxramasu Very Happy Very Happy od doby UD hraji pouze Elementala :-)

Frostmen

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 20. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Frostmen Ele Shaman Empty Re: Frostmen Ele Shaman

Příspěvek  Neverending Sun May 20, 2012 9:04 pm

Ty jsi Tukanek od Aliance?
Poslední dobou je málo lidí na raid, tedy když nepočítám ten sobotní, ikdyž třeba je to kvůli škole, hokeji atd. co já vim Wink
Jeden ele(/wave Balt)tu je a myslím že víc jich na raidu potřeba neni, ale tohle je věc vedení a né moje Laughing

PS: hezké bindy

Neverending

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 12. 01. 12
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Frostmen Ele Shaman Empty Re: Frostmen Ele Shaman

Příspěvek  phenomen Sun May 20, 2012 10:07 pm

...ja len tak sa chcem opytat to na 1tke je auto attack alebo zle vidim? Very Happy
phenomen
phenomen

Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 03. 07. 11
Location : Slovakia, Nitra

Návrat nahoru Goto down

Frostmen Ele Shaman Empty Re: Frostmen Ele Shaman

Příspěvek  Anonymní Mon May 21, 2012 6:07 am

waw, uz je to dlho co som videl niekoho bez bindov, gratulujem neprijaty

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Frostmen Ele Shaman Empty Re: Frostmen Ele Shaman

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru