TitanS Forum

Join the forum, it's quick and easy

TitanS Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přihláška- Proximoo

4 posters

Goto down

Přihláška- Proximoo Empty Přihláška- Proximoo

Příspěvek  Proximo Mon Jun 11, 2012 9:21 am

Jmenuji se Proximoo 80 lvl warrior,

Mám 3 roky zkušeností s PvP, a rád bych se začal věnovat i PvE. Samozřejmě znám všechny taktiky co se týče ToC, UD, Naxx, VoA apod.

Rád bych chtěl vyzkoušet PvE v Arms a postavit si svůj vlastní built, jelikož PvP hrám vcelku dlouho...takže vím, co by se hodilo a co ne. Rotace: Rend, Mortal, Overpower, Heroic-strike, Overpower, atd.

Link na armory: http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Proximoo , PvE built si udělám co nejdříve!!!
Mumble, TS 3, Všechno mám.

Můžu Vám nabídnou poměrně častou účast v PvE, a reprezentaci guildy v PvP
Očekávám, že na mě budete ze začátku milí Smile a nebudete mě ze začátku kritizovat za svůj slabí PvE gear Smile

Kdybych se měl o sobě rozepsat no...Smile : Hrál jsem na serveru Soulwell, a Arena-tournament, kde jsem nabral PvP a PvE zkušenosti. Soulwell PvP- Nejvyšší rat 2432, Arena-tournament- 2215. Na Soulwellu nedávno rozjeli ToC 10 i 25 takže taktiky znám a Ulduar uz mám prochozený křížem krážem Smile.

Proximoo-tauren warrior!

Proximo

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 10. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Přihláška- Proximoo Empty Re: Přihláška- Proximoo

Příspěvek  Grodis Mon Jun 11, 2012 9:25 am

pvp nikoho nezajímá a proč není přihláška podle vzoru?
Grodis
Grodis

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 04. 12. 11
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Přihláška- Proximoo Empty Re: Přihláška- Proximoo

Příspěvek  Ashlynnak Mon Jun 11, 2012 9:36 am

Asi ti nedoslo ze jsme PVE guilda ze? PVP uspechy nas absolutne nezajimaji... slabisi PVE gear? chci ho videt vtom pripade... to je dalsi vec ktera ti asi nedosla nejsme zadna low guilda na equipovani ... :/ jestli chces zacit s PVE tak se prihlas treba do welmasteru nebo why not nebo jak se jmenujou a ne do jedne z top guild na serveru .. a navic warr bez gearu taha uplne picu a my mame 2 kvalitni warry ... takze za me PROTI
Ashlynnak
Ashlynnak

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 22. 06. 11
Age : 31
Location : Za to zaplatíš

Návrat nahoru Goto down

Přihláška- Proximoo Empty Re: Přihláška- Proximoo

Příspěvek  Anonymní Mon Jun 11, 2012 11:04 am

sory wara chceme jedine ak by bol tak neskutocne kvalitny ze si to nevies predstavit, proste by mi pri nom musela padnut sanka, co tu vazne nehrozi, takze neprijaty

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška- Proximoo Empty Re: Přihláška- Proximoo

Příspěvek  Switz Mon Jun 11, 2012 11:10 am

Jmenuji se Switz 80 lvl priest,
a PvP mě vůbec nezajímá !! Tohle není PvP guilda, takže je sice pěkný, že máš úspěchy v PvP, ale to nám moc nepomůže. Co jsem koukal na Armory, tak Tvůj equip, co tam máš je strašný, tak low, že i v No Way by váhali o přijetí. Pokud nemáš dobrý equip, tak warrior na tomto serveru táha děsně málo. A bohužel, jak už řekl Ashlynn -> my nehledáme lidi, co májí sotva Naxx gear, aby se tu equipovali a ostatní kvalitní hráči točilo za ně DPS než oni naberou equip místo Naxxového. Jsme guilda, která progressuje Anuba a tam je potřeba víc, než Naxx equip a PvP zkušenosti z AT Cool
Další věc je přihláška. Hochu, máme tady vzor, jak pro de*enty, stačí to zkopírovat a vyplnit. Přihláška je hrozná, neupravená, nedal jsi si s tím práci (asi nemáš takový zájem, jak by se zdálo). Za mě máš PROTI, zkus štěstí v jedné z "horších" guild...

Lockuju topic, za guildu přeji hodně štěstí jinde
Switz
Switz

Poèet pøíspìvkù : 243
Join date : 01. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Přihláška- Proximoo Empty Re: Přihláška- Proximoo

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru