TitanS Forum

Join the forum, it's quick and easy

TitanS Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přihláška DK

+4
Mangler
Baltazario
Linthira
Taugova
8 posters

Goto down

Přihláška DK Empty Přihláška DK

Příspěvek  Taugova Sat Jun 29, 2013 9:22 am

Nick: Taugova
Věk: 19 let

Class: Death Knight
Link na Talenty: Frost Dk Talenty
Link na Armory: Armory
Stručná rotace: Takže na targetu držím disease , spamuji Obliterate pokud mám cooldowny na runách a power spamuji Frost Strike , pokud mě procne talent dávám Howling Blast pokud nemám CD a nevycházelo by mě to použiju Frost Strike , ovšem Horn of Winter je samozřejmost dávam na CD když nemám co použít hodim Blood Strike .  Jsem zastánce toho, že nejde sepsat rotace, která se musí dodržovat, je to o zkušenostech a praxi. Ability a spelly  dávám podle situace. Správné načasování, to je klíč k úspěchu.
Něco k Eq: mám 5407 Gs , gemuji čistě strenght. chtělo by to DC a lepší zbraně , ale snad mi časem nějaké dropnou.

UI screen nejlepe s DPS/HPS z nejakeho raidu: (povinne!!!)

Novější Screeny bohužel nemám , ale rád dokážu v raidu

Fps na raidu: 60 + -

Zkušenosti: Zkušenosti veliké , vše co je na Twinstáru otevřené sem položil krom Anuba Togc 25 a LK Icc 10/25 Hraju na Twině docela dlouho jak přešel Twin na Wotlk vtedy sem začal tak nějak hrát jinak moje wow kořený začínaly na Mystiq.cz a dále Mystiq.org
Předchozí guilda a důvod odchodu: v Žádné guildě sem nebyl , todle Dk sem dal na 80 podle achivu 12/17/12 chtěl sem to mít jako alta , ale po delší době sem zjistil že mě DK baví mnohem víc než muj war Stojím před otázkou co bude muj Main , každopádně bych rád pomoch v progresu a snažil se být aktivní.

Mikrofon/mumble: Mám
Raid time (So: 15-19, Ne: 17-22*) vyhovuje ti to?:   Kvuli práci budu sobotu stíhat asi 1 za za týden , ale uvídíme neděle je OK

Znáš u nás někoho: Určitě hej , ale nevim si vzpomenout na méno
Co nám můžeš nabídnout: Brain , Skill , Ochotu , dobrou náladu
Co od nás očekáváš: Vedení co má svou autoritu , pohodový progres s chytrýma lidma , dodržování raid time.
Spravedlivé chování k hráčum guildy a žádné ninjování.


Něco o tobě (klidne sa rozepiš):  Zdravím celou guildu TitanS jmenuji se Jirka , jak už sem uvedl je mi 19 let , vystudoval sem školu doteď se divím jak xD už ani nevim kde sem studoval. Pracuji jako montážník všude kde je práce. Moje koníčky jsou Holky.... ne vlastně první je PIVO , Holky , Wow , Motorky , Auta , Golf , Plavání . Občas zahulím a pak uvidím :)Chci skusit vaší guildu a zapadnou do ní a být jeden z vás už nevím co bych k sobě ještě napsal. Jakýkoliv Dotaz zotpovím. do Budoucna pokud byste chtěli dělat sraz mám mega ale fakt mega velkou chatu u Brna jinak bydlí v Třebíčí okres Vysočina. Totˇvše přeji hezký den.


Naposledy upravil Taugova dne Sat Jun 29, 2013 9:30 am, celkově upraveno 2 krát

Taugova

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 29. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Přihláška DK Empty Taugova

Příspěvek  Taugova Sat Jun 29, 2013 9:25 am

Za Screeny se Omlouvám ale už mě to nešlo opravit
VH
DTK
OS
Dummy

Taugova

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 29. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Přihláška DK Empty Re: Přihláška DK

Příspěvek  Linthira Sat Jun 29, 2013 9:43 am

Raid time (So: 15-19, Ne: 17-22*) vyhovuje ti to?:   Kvuli práci budu sobotu stíhat asi 1 za za týden , ale uvídíme neděle je OK

toto ma celkom pobavilo Smile

ale späť k prihlaške ... čo s tebou no neviem ako sme na tom s DK ale mele dps mame urcite dost a neviem ci s tvojim gearom by si mal sancu na main raid no zase na druhu strasnu prihlasku maš peknú pekné rozpísanu ale bohužial za mna Neutral

Linthira
Linthira

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Přihláška DK Empty Taugova

Příspěvek  Taugova Sat Jun 29, 2013 10:32 am

Myslel sem ten raid Time jako že 1 Id v sobotu mužu další ne a další zase ano Smile asi sem to blbě napsal omlouvám se Alt raidy máte taky ?

Taugova

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 29. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Přihláška DK Empty Re: Přihláška DK

Příspěvek  Baltazario Sat Jun 29, 2013 10:45 am

Prihlaska v poho dmg na ten eqip taky de mame ted 2x unholy 1x frost a 1x blood s tim ze sou aktivni ale ja mylim ze by se jeden vmestnal ale nwm proc nemas eqip s icc kdyz se to dava 15x tydne

Baltazario

Poèet pøíspìvkù : 416
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Přihláška DK Empty Taugova

Příspěvek  Taugova Sat Jun 29, 2013 10:53 am

zlé štěstí v rollu

Taugova

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 29. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Přihláška DK Empty Re: Přihláška DK

Příspěvek  Baltazario Sat Jun 29, 2013 10:54 am

podle honored prstenu usuzuju ze si to byl max 2x

Baltazario

Poèet pøíspìvkù : 416
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Přihláška DK Empty Re: Přihláška DK

Příspěvek  Mangler Sat Jun 29, 2013 10:57 am

za mňa neutral , ten equip nie zatiaľ na main raid
Mangler
Mangler

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 18. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Přihláška DK Empty Re: Přihláška DK

Příspěvek  Evo Sat Jun 29, 2013 11:17 am

Slabý equip, neviem ako by si sa dostal na main raid, skill tam možno bude, za mňa NEUTRAL. Zaujíma ma ešte jedna vec: Ako otváraš rotáciu na bossovi ktorý sa pulluje damagom: IT > PS alebo PS > IT. Podľa toho si robím obraz o DK na twine, TNX za odpoveď.

Evo

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 29. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Přihláška DK Empty Taugova

Příspěvek  Taugova Sat Jun 29, 2013 11:44 am

Baltazario byl sem to asi tak hm z Dk 25 2-3x 10 1x
Jinak mám druida alta stim sem byl vickrát a pak wara , ale u LK sem este nebol jen s Video návodu a podobně

Takže já osobně začinám It protože mi to zvedne o 15 % dmg a target potihnutý Frost Feverem zvýší meele a ranged rychlost o 6% navíc k 20%.

Taugova

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 29. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Přihláška DK Empty RE: Prihláška DK

Příspěvek  Asdan Sat Jun 29, 2013 9:01 pm

Ty si bol hm 25 1-2x a hm 10 1x ? Alebo čo si myslel tým hm ? Heroic ? Či je to len citoslovce ? Inak neprekáža ti ten grid v strede obrazovky na raide ?  Inak relatívne pekná prihláška, oceňujem, že prvé slovo nie je "Vzor..."Very Happy, ale bohužiaľ ten equip by mohol byť aj lepší ... NEUTRAL (ale rád by som videl tvoj dmg na raide, aj keď asi by som moc prekvapený nebol, už som zažil aj 5700 GS DK ktorých by pretočil aj tank ...)
Asdan
Asdan

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 26. 06. 13
Age : 29
Location : Žilinský kraj

Návrat nahoru Goto down

Přihláška DK Empty Re: Přihláška DK

Příspěvek  windwalker Sun Jun 30, 2013 8:23 am

v sobotu nám hlavně chybí lidi, neděle teda spon ta minulá byla narváná. equip mi nevadí, pokud ukážeš zájem a přes týden bysme tedka měli skladat tocka a icc s altama a lidma co nebyli o vykendu tak se vyfarmis snad rychle pokud budes met stesti. já ti dám pro, jenom doufám, že ti nebude vadit že se nedostanes v nedeli pokažde na raid.
windwalker
windwalker

Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Přihláška DK Empty Re: Přihláška DK

Příspěvek  Mangler Sun Jun 30, 2013 8:45 am

Po včerajšom raide som ZA keďže chýbali ľudia. Dúfam , že aktivita bude.
Mangler
Mangler

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 18. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Přihláška DK Empty Taugova

Příspěvek  Taugova Sun Jun 30, 2013 1:17 pm

Dej mi vedět kdy to budeš zkládat Smile nevadi když se nedosanu a to ( Hm ) bylo myšleno ako citoslovce , ale byl sem HM Gunship ale nedali sme

Taugova

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 29. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Přihláška DK Empty Re: Přihláška DK

Příspěvek  souqixo Sun Jun 30, 2013 6:42 pm

PROTI Low EQ + Na nick Taug neslyším nic dobrého, leavuje raidy, nezvládá taktiky, nechodí guild raidy, je toho víc.
souqixo
souqixo

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Přihláška DK Empty Taugova

Příspěvek  Taugova Mon Jul 01, 2013 1:28 pm

No já otobě taky slyšel dos hnusných věci , ale pomluvi jsou i ve wowku , nechodím guild raidy ... když nemám čas neovlivním to žiju real život , ale snažím se chodit tendel výkend sem třeba byl
K leavování raidu večinou píšu že mám max 2 hoďky leadr mi napíše to stihnem a když po 2 hoďkach napišu že musim že sem to psal tak se nemuže divit , ale že nezvládám taktiky stim plně nesouhlasím :)mužeš mi řict kde sem failnul ?.. Pokud mě nevezmete nevadí já sem v pohodě člověk , ale líbí se mi váš raid time a celkově tak sem si řekl že to skusím a nic sem od toho neočekával Smile A napiš posím ostatné veci co se mě daji vytknou když si napsal je toho víc

Taugova

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 29. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Přihláška DK Empty Re: Přihláška DK

Příspěvek  Anonym Mon Jul 01, 2013 2:07 pm

Ppc rotacia :-D tak s tym zabijas :-D

Anonym
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška DK Empty Re: Přihláška DK

Příspěvek  Baltazario Mon Jul 01, 2013 4:46 pm

jako anonym pise jen ubozak

Baltazario

Poèet pøíspìvkù : 416
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Přihláška DK Empty Re: Přihláška DK

Příspěvek  Baltazario Mon Jul 01, 2013 5:18 pm

Neprijat GL jinde

Baltazario

Poèet pøíspìvkù : 416
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Přihláška DK Empty Re: Přihláška DK

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru