TitanS Forum

Join the forum, it's quick and easy

TitanS Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

prihlaska - warlock (Zarayn)

+5
Neverending
Else
hnusak
chikko
Zar
9 posters

Goto down

prihlaska -  warlock (Zarayn) Empty prihlaska - warlock (Zarayn)

Příspěvek  Zar Fri Jun 15, 2012 3:46 pm

Nick: Zarayn
Věk: 21

Class:
Link na Talenty: http://arsenal.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Deimos&cn=Zarayn
Link na Armory: http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&cn=Zarayn
Stručná rotace: life tap, curse(doom nebo element, podle raidu), immolate, corruption, conflagrate, chaos bolt,chvili spam incinerate, nez se nabije conflagrate a zase od znova. takhle se to snazim drzet. Dale refreshuju dotky immo a corupt, + samozrejme pet = imp.

UI screen nejlepe s DPS/HPS z nejakeho raidu: Bohuzel si nescreenuju, ale 15.6.2012 sem s vama byl TOC 25 a v dps se se drzel na 3tim miste, za Sklamaniem Very Happy, co se jeste dps tyce, tak v destru jsem schopnej vytocit nejvic, v demonology o neco min, a afflina mi vubec nejde Sad, asi mi to neni souzeny Very Happy.
Fps na raidu: to sem se nikdy nedival Very Happy, ale mam to plynuly, hraju na notasu, fakt nevim tipuju ze 30 fps mam urcite

Zkušenosti: Hral sem na TS kdyz byl naxx, eoe, OS open, pak sem na rok prestal, asi 5 mesicu zpatky sem zase zacal, dohnal sem jaks taks taktiky na UD 10/25, TOC 10/25 je hracka, bez problemu. TOGC 10 - prvni dva bosove, pak to nase guilda nedavala, nebo nebylo misto pro ostatni lidi, TOGC 25 sme ani neprogresovali, nebyli na to lidi.
Předchozí guilda a důvod odchodu: Knightcraft, neaktivita lidi slozit 25 raid. Uz tam nebylo co delat kdyz se nechodilo TOGC, ani UD napr. Pak se to na guild chatu i docela hadalo. ohledne lootu atd.

Mikrofon/mumble: ano mám, neni problem, mam i TS
Raid time (So: 17-22, Ne: 18-22*) vyhovuje ti to?: ale jo, da se to Smile

Znáš u nás někoho: Ayumi, je to muj byvali spoluzak ze stredni skoly Very Happy
Co nám můžeš nabídnout: dobrou naladu Very Happy, chut raidovat, ochotu pomoct druhym( co se tyce farmingu, repky, dobre rady Very Happy )
Co od nás očekáváš: Chtel bych se posunout v raidovani na vyssi lvl, zkusit novy vyzvy. TOC normal je uz nuda Smile

Něco o tobě (klidne sa rozepiš): Sportovní typ (snowboard, kolo, obcas posilovna), ve hre jsu prakticky kazdej den, rad jedu PVE i PVP, bydlim kousek od Brna. Jsem zrzek Very Happy.

Zar

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 15. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

prihlaska -  warlock (Zarayn) Empty Re: prihlaska - warlock (Zarayn)

Příspěvek  chikko Fri Jun 15, 2012 4:11 pm

jn chapu ze dat print screen, pak si najit obrazek a uploadnout ho na nejaky server je tezke, ale locka potrebujem no Smile

chikko

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 17. 09. 11
Location : Everywhere

Návrat nahoru Goto down

prihlaska -  warlock (Zarayn) Empty Re: prihlaska - warlock (Zarayn)

Příspěvek  hnusak Fri Jun 15, 2012 4:33 pm

V destre sa podla mna dava corruption len ked sa musis hybat. Okrem toho potrebujeme ludi na progress anuba a nie takych co tam neboli ani na desine. PROTI

hnusak

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 12. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

prihlaska -  warlock (Zarayn) Empty Re: prihlaska - warlock (Zarayn)

Příspěvek  Zar Fri Jun 15, 2012 5:53 pm

corruption se dava jakmile ti dotika, je to DPS navic a kdyz mam 40% critu v raidu tak i ten corruption pekne crituje Smile, GCD to me osobne nijak neovlivni, a ten screen no, dneska sem odesel TOC 10/25, VOA 25, tak muzu postnout screen z VOA 10 nebo UD kdyz se mi postesti jit z worldem Very Happy. no a nejsu zadna trubka, kdyz se komunikuje na mmbl, ts tak posloucham rozkazy Smile

Zar

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 15. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

prihlaska -  warlock (Zarayn) Empty Re: prihlaska - warlock (Zarayn)

Příspěvek  Else Fri Jun 15, 2012 6:55 pm

corruption v zakladni rotaci se nevyplati, jeden GCD to mas da se rict treba jeden incinerate, a to ti da vetsi dmg nez komplet dotikany corruption... ten se nahazuje fakt jen pri pohybu jak rika hnusak
Else
Else

Poèet pøíspìvkù : 120
Join date : 23. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

prihlaska -  warlock (Zarayn) Empty Re: prihlaska - warlock (Zarayn)

Příspěvek  Neverending Fri Jun 15, 2012 7:18 pm

Byl se mnou na TOC 25. Točil pěkně, nefailoval. Celkem přehled o tom co má dělat.
Myslím že aktivní lidi potřebujeme, kór locka.
K tomu že nezná taktiky na TOGC(10/25), pokud bude failovat vždy se dá kicknout Wink
Tedy, já jsem PRO

Neverending

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 12. 01. 12
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

prihlaska -  warlock (Zarayn) Empty Re: prihlaska - warlock (Zarayn)

Příspěvek  Zar Fri Jun 15, 2012 7:19 pm

Odzkouseno na target dummy v OG. S corruption 5900dps, bez corruption 5500dps. Takze ja ho ve sve rotaci mit budu ikdyz se nehybu. Aby se nevyplatil pouzit corruption kdyz se nehybes, tak bys musel mit 100% jistotu ze ti ten Incinerate critne. Ano to by pak byla skoda GCD. Ale 100% jistotu na crit opravdu nemas. Cili ja si ho ve sve rotaci ponecham Smile.

timto nerikam ze je tam rozdil 400dps Very Happy, ale proste tam asi nejakej rozdil bude Smile

Zar

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 15. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

prihlaska -  warlock (Zarayn) Empty Re: prihlaska - warlock (Zarayn)

Příspěvek  Else Fri Jun 15, 2012 7:43 pm

me je to fuk, delej si co chces, ale mrkni na jakoukoli guidu a nikde corruption v rotaci nemas, asi tak nejaky duvod bude -.-

nicmene za me mas pro, libi se mi ze si to sel hned testnout Smile
Else
Else

Poèet pøíspìvkù : 120
Join date : 23. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

prihlaska -  warlock (Zarayn) Empty Re: prihlaska - warlock (Zarayn)

Příspěvek  Zar Fri Jun 15, 2012 7:52 pm

Nevim rotace guild nesleduju Very Happy, shlidnu talenty, powhispuju s lidma, a zkousim. Tak sem si odzkousel ze ten corrupt se proste hodi. Nikomu to nevnucuju at si kazdej dela jak uzna za vhodny. ja sem na nej uz proste zvyklej. Smile To mas to samy, kdyz des polozit kabel. nekdo poklada pul hodiny a nekdo pet minut, nekdo si cte noviny a nekdo ne. Proste ve vsem je vzdycky malej rozdil Very Happy.

Zar

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 15. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

prihlaska -  warlock (Zarayn) Empty Re: prihlaska - warlock (Zarayn)

Příspěvek  Else Fri Jun 15, 2012 7:58 pm

"okladat kabel" pul hodiny je casove mene efektivni jak pet minut... tak je to stejne s tou corruption, jde o co nejvetsi efektivitu, nicmene, pokud budes aj tak slusne tahat, myslim ze te za to nikdo tady nezakousne
Else
Else

Poèet pøíspìvkù : 120
Join date : 23. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

prihlaska -  warlock (Zarayn) Empty Re: prihlaska - warlock (Zarayn)

Příspěvek  Zar Fri Jun 15, 2012 8:05 pm

ano moc se omlouvam, zapomel sem ze corruption destrovi necrituje Very Happy, byste mi meli dat pres cunu Very Happy, nicmene ja ho stejne asi budu nahazovat. Sory tedka sem na to prisel kdyz sem kouknul na talent Very Happy. kurva fix su debil Very Happy

Zar

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 15. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

prihlaska -  warlock (Zarayn) Empty Re: prihlaska - warlock (Zarayn)

Příspěvek  Zar Sat Jun 16, 2012 8:35 pm

Tady jeste doplnuju screen z target dummy z OG. Je to jen orientacni Smile abyste videli ze mam prehledny UI.
Snad sem ten screen dobre nahral, protoze sem na imageshack jeste nikdy nic nedaval Very Happy. Kdyby neco tak upozornete dam to treba na ulozto Smile

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/20/wowscrnshot061612222747.jpg/

Zar

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 15. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

prihlaska -  warlock (Zarayn) Empty Re: prihlaska - warlock (Zarayn)

Příspěvek  Neverending Sat Jun 16, 2012 8:39 pm

Zajímalo by mě jak mačkáš bindy od 6 dál.. navíc na 1 autoattack? Tim sis moc nepomohl teď Very Happy

Neverending

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 12. 01. 12
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

prihlaska -  warlock (Zarayn) Empty Re: prihlaska - warlock (Zarayn)

Příspěvek  Distributor19 Sat Jun 16, 2012 9:01 pm

No, byl jsem s nim raid tahal top ale taky to byl world raid, jake ma bindy muže bejt každýmu fuk hlavně jak zato dovede hrát.
NEUTRAL
Distributor19
Distributor19

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 17. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

prihlaska -  warlock (Zarayn) Empty Re: prihlaska - warlock (Zarayn)

Příspěvek  Zar Sat Jun 16, 2012 9:10 pm

Hele kazdej hrajeme tak, jak sme zvykli, kdybys hral muj UI tak bys neudelal nic kromu 1-6 spell, ja kdybych hral tvuj UI tak bych taky neudelal nic krome 4 spelu ktery bych videl ze jsou na cislech. Proste hraju tak jak su zvykli hrat skoro 4 roky. Kazdej macka tak jak mu to sedi. Me sedi tohle. A ten autoatack tam proste chci, je mi sumak ze to ostatni nemaji, sem na neho zvykli Smile a cely spellbook vytahnuty ven proste neni potreba. Tak asi tak Very Happy. A bindy od 8cky dal mam nedulezity spelly ktery pouziju jednou za 20 minut, a taky tam mam nabindovany klavesy jako F1-F5, F,Q,E,V,Y,\, atd. klavesy shift + pismenka a shift + cisla Smile), takze myslim ze toho mam dost Very Happy, navic ten shift + neco pouzivam max v pvp, v PVE ani ne. A nerika se nahodou: ,, Proti gustu zadny disputat" ? Very Happy:D

Zar

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 15. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

prihlaska -  warlock (Zarayn) Empty Re: prihlaska - warlock (Zarayn)

Příspěvek  Anonymní Sun Jun 17, 2012 8:34 am

proti

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

prihlaska -  warlock (Zarayn) Empty Re: prihlaska - warlock (Zarayn)

Příspěvek  Baltazario Tue Jun 19, 2012 2:27 pm

proti

Baltazario

Poèet pøíspìvkù : 416
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

prihlaska -  warlock (Zarayn) Empty Re: prihlaska - warlock (Zarayn)

Příspěvek  Switz Tue Jun 19, 2012 2:29 pm

PRO
Switz
Switz

Poèet pøíspìvkù : 243
Join date : 01. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

prihlaska -  warlock (Zarayn) Empty Re: prihlaska - warlock (Zarayn)

Příspěvek  ayumi Wed Jun 20, 2012 11:37 am

Já jsem pro, znám ho ze střední a myslím, že se u nás neztratí Very Happy
ayumi
ayumi

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

prihlaska -  warlock (Zarayn) Empty Re: prihlaska - warlock (Zarayn)

Příspěvek  Switz Sat Jun 23, 2012 8:56 am

Za zkoušku nic nedáme a když tě Ayumi zná, tak šanci dostaneš, ale musíš se tu ukázat (v tom dobrém slova smyslu) Cool
PŘIJAT, napiš si o inv ve hře (Ayumi, Spityy, Ashlynn, Baltazario)
Switz
Switz

Poèet pøíspìvkù : 243
Join date : 01. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

prihlaska -  warlock (Zarayn) Empty Re: prihlaska - warlock (Zarayn)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru