TitanS Forum

Join the forum, it's quick and easy

TitanS Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yoslin - Restoration Shaman

+4
Baltazario
Evo
Mangler
Yoslin
8 posters

Goto down

Yoslin - Restoration Shaman Empty Yoslin - Restoration Shaman

Příspěvek  Yoslin Tue Jun 25, 2013 4:22 pm

Nick: Yoslin
Věk: 24let

Class:
Shaman
Link na Talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Deimos&cn=Yoslin&gn=Spolok+chlpateho+bobra&group=1
Link na Armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&cn=Yoslin
Stručná rotace:
Earth Shield na tanka a potom v podstatě jenom Chainovat... I když to vůbec není pravda, ale co se tu dá rozepisovat... Dle potřeby hodit Riptide nebo nějakou tu Wawu samozdřejmě s procnutým Tidal Wawes

UI screen nejlepe s DPS/HPS z nejakeho raidu: (povinne!!!) https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/832/0l88.jpg/
Fps na raidu:
30-40fps

Zkušenosti:
Raidy znám od TBC až po Cata.
Předchozí guilda a důvod odchodu: Tady je to jednoduše komplikované tak to radši rozepíšu od začátku serveru.
Mosstropers(Twinstar) - Zde se ani nedá říct že bych nějak hrála prostě jsem to jenom tak klikala, v době otevření BT osobní seznámení s členama guilda Sanguineus Adamas a poté přechod od hordy k alianci.
Sanguineus Adamas(Twinstar/Drakthul/Ares n.1/Deimos) - V této guildě jsem působila až do dob dlouhého Naxxu když už nikoho nebavilo čekat na UD. Oficíři a několik hráčů sme se rozhodli odejít na oficiální server Drakthul kde jsem hrála až někdy do půlky Firelandů. Poté přestalo pár členů hrát a tak jsem se na chvilku rozlétla do světa zvaného Real life. Pak zde na Twinstaru otevřen Ares a napsalo mi pár starých známých že SA budou tak jsem se zase přidala. Po upadnutí Aresu a ukončení působení guildy sme se s hráčem Mosko vydali na Deimos Aliance zkusit rozjet opět SA, ale bohužel alíci jsou děsný suchaři a progress jim nic neříkal a chtěli hned všechno dávat tak sme se na to vyprdli. A zde jsem se možná trošku to Wowko naučial hrát... Díky Ti Barate...
AD Infinitum - Zde jsem strávila asi půl roku a vcelku jsem je měla ráda kluky jedny ušatý... Bohužel pak přišlo léto a opět se mi zvrhnul můj raid time z Toc na RL... 2měsíce prázdnin odvykací kůra od PC(wowko,facebook, atd.) po ukončení odvykačky jsem již nebyla v guildě.
AwHoJqY PoPhIsMeNqHuJesH - Tatra založil guildu nějak v té době kdy jsem se vrátila na wowko a byla jsem tam až do rozpadu guildy.
Nisiar(Deimos) - Zde jsem byla asi nejspokojenější a měla jsem to tam nejradši... Jak lidi, progress prostě všechno... Bohužel někoho pak napadlo rozjet Ares n.2 a zde se rozešli naše kroky...
Nisiar(Ares n.2) - Rozpor s vedením ohledně vedení guildy na Aresu, rozdílné priority, kiknuta z guildy na Aresu a spolu s dalšíma cca 10lidma opět zakládáme Sanguineus Adamas. Nisiar - Deimos jsem sama leavnula asi po týdnu když jsem logla na wotlk a stále jsem tam byla v guildě.
Sanguineus Adamas(Ares n.2) - Nedobrovolné vedení a leadrování raidů a guildy... opětovný úpadek serveru a mé vyléčení z TBC serverů... Již nikdy...
???Deimos??? - Snažím se najít guildu která mě přijme a budu se zde cítit jako „doma“.


Mikrofon/mumble:
Ano, a nebojím se ho použít :)Ale taky vím kdy držet tlamičku :p
Raid time (So: 15-19, Ne: 17-22*) vyhovuje ti to?: Ano vyhovuje

Znáš u nás někoho:
Určitě někoho znát budu a ještě víc lidí bude znát mě Shocked
Co nám můžeš nabídnout: Pomocnou ruku tam kde vždy bude potřeba.
Co od nás očekáváš: Snahu progressovat, dosáhnutí kvalitních raidů.

Něco o tobě (klidne sa rozepiš):
Každý každého musí poznat sám a pár slov o mě nemá žádný smysl psát.

Yoslin

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 25. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Yoslin - Restoration Shaman Empty Re: Yoslin - Restoration Shaman

Příspěvek  Mangler Tue Jun 25, 2013 4:28 pm

Ja by som bol asi PRO aj keď neviem ako je to s resto shamanmi vidno , že skúsenosti tam budú
Mangler
Mangler

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 18. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Yoslin - Restoration Shaman Empty Re: Yoslin - Restoration Shaman

Příspěvek  Evo Tue Jun 25, 2013 4:31 pm

Skúsenosti tam možno budú, ale je tu problém v tom že na minulom raide healovali 2ja resto shamani + máme myslím ešte 1 alebo 2 ďalších, tým pádom by si sa asi nedostala na raid a neviem či také podmienky by ti boli celkom prijateľné. Za mňa PROTI. Nech rozhodne najvyššia moc Smile


Naposledy upravil Evo dne Wed Jun 26, 2013 3:37 pm, celkově upraveno 1 krát

Evo

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 29. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Yoslin - Restoration Shaman Empty Re: Yoslin - Restoration Shaman

Příspěvek  Baltazario Tue Jun 25, 2013 9:45 pm

ja bych byl aji pro zatim se nikdy nevyplatilo pred prazdininama rict na kvalitniho cloveka ne Smile

Baltazario

Poèet pøíspìvkù : 416
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Yoslin - Restoration Shaman Empty Re: Yoslin - Restoration Shaman

Příspěvek  Linthira Wed Jun 26, 2013 7:04 am

tak ja vidím že cez leto si vždy pauzovala a ako všetci vieme leto prichádza... no ten stav resto sham. je celkom dobrý no nevyzeráš zle ja by som bol aj ZA
Linthira
Linthira

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Yoslin - Restoration Shaman Empty Re: Yoslin - Restoration Shaman

Příspěvek  Yoslin Wed Jun 26, 2013 1:02 pm

Né vždy jsem přez léto pauzovala... jen ted to poslední léto bylo pro mě trošku hektické... Většina mých pauz na wowku byla nezávislé na ročním období... A toto léto opravdu pauzovat nebudu... Mám náladu raidovat Smile

Yoslin

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 25. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Yoslin - Restoration Shaman Empty Re: Yoslin - Restoration Shaman

Příspěvek  Huculek Wed Jun 26, 2013 3:35 pm

Takže děvče. Zažila jsem tě ve dvou guildach. První je TitanS, které si ani nezmínila, a nevím teď přesně jestli si leanvula a nebo si byla vyhozena. Druhá guilda je Nisiar, kteří si tě zrovna třikrát nevychvalovali. Resto samany máme teď 2, takže nevím jak by to bylo s raidováním. Takže za mě máš spíše PROTI.

Huculek

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 29. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Yoslin - Restoration Shaman Empty Re: Yoslin - Restoration Shaman

Příspěvek  Mangler Wed Jun 26, 2013 3:39 pm

Mením to asi skôr na PROTI healerov je fakt hodne + teraz si podal prihlášku Vorias a holy paladinov je menej takže som určite pre neho 3x resto shaman by sa neuživil
Mangler
Mangler

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 18. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Yoslin - Restoration Shaman Empty Re: Yoslin - Restoration Shaman

Příspěvek  Yoslin Wed Jun 26, 2013 6:44 pm

Opravdu jsem TitanS nezmiňovala jelikož ty 2dny co jsem tu byla ani neberu v potaz... A to jsem měla vyřešené s vedením... do guildy jsem byla ukecána Switzem po tom co jsem přešla od Aliance po ukončení SA a nevěděla vůbec kdo co kde je... A Nisiar se na TBC předvedl uplně v opačném světle než tady na Wotlku a hold jsem tam Canubisovi a Tyris řekla svoje... Zde na Wotlku proti jejich vedení nic nemám na TBC jsem měla dost, obzvlášt když půlku guildy tvořili moji lidé a těm jsem řekla jak jsou TOP a nebylo tomu tak... Rolling Eyes

Yoslin

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 25. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Yoslin - Restoration Shaman Empty Re: Yoslin - Restoration Shaman

Příspěvek  Linthira Wed Jun 26, 2013 7:12 pm

Tak bohužiaľ keďže si podal prihlášku vorias musím zmeniť na proti a navyše ked hucu nesúhlasí nemôžem ani ja by ma zozrala za ziva Very Happy
Linthira
Linthira

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Yoslin - Restoration Shaman Empty Re: Yoslin - Restoration Shaman

Příspěvek  Baltazario Wed Jun 26, 2013 9:39 pm

poptam se nasich resto shamanu jak to vidi na leto s aktivitou a dam ti vedet Smile

Baltazario

Poèet pøíspìvkù : 416
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Yoslin - Restoration Shaman Empty zhedicus

Příspěvek  Zedicus Thu Jun 27, 2013 6:30 pm

hucu len žiarli že by nebola jediné dievča Very Happy ja som ZA však healu je vždy málo a zabanovaný vorias nám je teraz prd platný

Zedicus

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Yoslin - Restoration Shaman Empty Re: Yoslin - Restoration Shaman

Příspěvek  souqixo Fri Jun 28, 2013 7:22 am

100% PRO i když je Resťáků dost, tak se blíží léto a aktivita nebude největší.
souqixo
souqixo

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Yoslin - Restoration Shaman Empty Re: Yoslin - Restoration Shaman

Příspěvek  Baltazario Sat Jun 29, 2013 10:35 am

Prijata napis si o inv

Baltazario

Poèet pøíspìvkù : 416
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Yoslin - Restoration Shaman Empty Re: Yoslin - Restoration Shaman

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru