TitanS Forum

Join the forum, it's quick and easy

TitanS Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Faueh - Prot Warrior

3 posters

Goto down

Faueh - Prot Warrior Empty Faueh - Prot Warrior

Příspěvek  Anonymní Mon Jul 11, 2011 6:55 pm

Nick: Moje jméno ve hře je Faueh.
Věk: Je mi 14 let.
Class: Jsem Prot Warrior.
Talenty: Talenty mám 5/15/51
Link na Armory: http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Faueh
UI screen: http://www.ulozto.cz/9652258/wowscrnshot-071111-202446-jpg ale musíte si ho stáhnout abyste ho viděli
Zkušenosti: Mám zkušenosti z OFI Progressoval jsem tam Naxx , OS , EoE , UD , ToC a chvilku i ICC
Předchozí guilda a důvod odchodu: Wellmasters of Warcraft , a důvod byl protože jsem na chvíli přestal hrát WoW ale teď už ho zase hraju a potřebuju novou Guildu
Mikrofon/mumble: Mikrofon mám a Mumble taky.
Raid časy (pá: 18-22, So: 18-22, Ne: 18-22*) vyhovuje ti to?: Ano Vyhovuje
Znáš u nás někoho: U vás neznám nikoho jen jsem viděl jak někdo píše do Worldu že scháníte Prot Warriora na progress UD tak jsem se zkusil přihlásit
Co nám můžeš nabídnout: Můžu vám nabídnout dobrého Tanka , zkušenosti z OFI a nějaké gemy z JWC 
Co od nás očekáváš: Očekávám od vás dobrou společnost , že si tu najdu pár kamarádů , spravedlivý roll ‘‘nebo DKP nebo něco přes co jedete,, a dobrý pocit že jsem opět pokořil Ulduar xD
Něco o tobě: Jmenuju se Radek Šarman , Bydlím v Novém Hrozenkově (Okres Vsetín), Rád hraju na PC, hraju Football,Basketball,Floorball, rád plavu a rád spím xD. Půjdu do 9. Třídy a pak asi na Gymnázium.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Faueh - Prot Warrior Empty Re: Faueh - Prot Warrior

Příspěvek  Quite Mon Jul 11, 2011 8:28 pm

no takze zacal by som talentami... 5/15/51 ak som dobre pozeral... takze urcite mas vytalentovany cleave co je zle v ud mozes na ako tank na aoe talenty zabudnut netankuje sa tam zrovna moc trashu.... dalsia vec tvoj gear je to zmes slabsieho equipu z naxxu a vidim tam aj trinket z AN bieda vazne navyse war cim rychlejsia zbran tym lepsia koly heroic striku ty ma broken promise 2,5sec attack speed takze to by som isto zmenil... tvoj vek... 14... podla mna je to dost malo myslim ze aj na forum sa mozu regitrovat len ludia starsi ako 15 ale tak to by nebol az taky problem... myslim si vsak ze my potrebujeme skuseneho a equipnuteho hraca (nie naequipovat niekoho kto nam zdrhne prec alebo prestane hrat - netvrdim ze ty si ten pripad) ale zamna bohuzial NIE.

Quite

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 24. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Faueh - Prot Warrior Empty Re: Faueh - Prot Warrior

Příspěvek  Anonymní Mon Jul 11, 2011 8:34 pm

Sorry ale ohraničovat se na věk je už trochu moc (sorry jen nemam rad lidi co se nade me povysujou jen kvuli mojemu veku) . a navíc se můžou registrovat lidi od 13 a WoW hraju uz 5 let a ty mi rikas ze nemam zkusenosti? jako ja vim ze je hodne takovych pripadu a ze mate strach ze bych potom utekl a prestal hrat WoW. ale ja jsem prestal hrat WoW jen kvuli tomu ze tu byl jen Naxx a na Ulduar uz jsem cekal velmi dlouho a uz se mi nechtelo delat postavy na jinem serveru . ale ted uz je tu konecne UD tak se sem zase vracim .

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Faueh - Prot Warrior Empty Re: Faueh - Prot Warrior

Příspěvek  Quite Mon Jul 11, 2011 8:41 pm

napisal som ze ten vek by som prehryzol... mam s mladymi ludmi zle skusenosti ty hovoris ze sa povysujem.... ked mi o 10 rokov mladsi srac nadava do kkta a aka som lama pritom nevie kolka bije to ma vie nasrat ( osobna skusenost) nechcem ta urazit ale starsi ludia su proste vyspelejsi maju inu mentalitu a to ze chceme mat v guilde urcity vekovy priemer natom nieje nic zle.... tak ci onak som ti tam vymenoval viacere nedostatky ktore s vekom nezuvisia ( zabudom som zdrbat glyph of devastate) a navyse odomna absolutne nezavisi ci ta vezmu alebo nie tak tu na fore moc nevyskakuj lebo skoncis ako ten fury war predtebou.
edit: a just som si stiahol ui screen nech si to pozriem. heroic strike mas nabindovany na 8 ako ho mozes pouzivat? je to main agro abilita.

Quite

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 24. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Faueh - Prot Warrior Empty Re: Faueh - Prot Warrior

Příspěvek  Velnar Tue Jul 12, 2011 7:11 am

Quite klidek, neni to vzdy pravdou vek ma ve hre kupodivu malej vliv na schopnosti hrace, co se chovani tyce tak to uz je jen na nem jako u kazdeho jineho..

Ale i presto za sebe proti z dovodu plneho stavu, aktivni war by byl dobrej, ale Dmg a ne tank. At se jeste vyjadri ostatni a poprosim v klidem.
Velnar
Velnar
Admin

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 20. 06. 11
Location : Chomutov

http://titans.0forum.biz

Návrat nahoru Goto down

Faueh - Prot Warrior Empty Re: Faueh - Prot Warrior

Příspěvek  Baltazario Tue Jul 12, 2011 2:24 pm

prot war full NEPRIJAT

Baltazario

Poèet pøíspìvkù : 416
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Faueh - Prot Warrior Empty Re: Faueh - Prot Warrior

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru