TitanS Forum

Join the forum, it's quick and easy

TitanS Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fury/Prot warrior

5 posters

Goto down

Fury/Prot warrior Empty Fury/Prot warrior

Příspěvek  Rashezz Mon Nov 14, 2011 8:45 am

Nick: Rashezz

Věk: 22 let

Class: Troll warrior Fury/Prot 4529/4621 GS

Talenty: Fury(18,53,0) Prot (11,8,52)

Link na Armory: arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Rashezz]arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Rashezz

UI screen:img11.imageshack.us/img11/3504/myuicg.jpg] img11.imageshack.us/img11/3504/myuicg.jpg

Zkušenosti: WoW hraju od vzniku Twinstaru NA TBC FC všechny otevřené instance, na wotlk jsem ještě nebyl algalona jinka vše.

Předchozí guilda a důvod odchodu: Dříve jsem byl v guild Lords of Death , ale poslední dobou to tam vřelo, lidi nechodily na raidy GuM radši chodil areny než raid Sad,... Tak jsem
leavnul


Mikrofon/mumble: Mám obojí

Raid časy (pá: 18-22, So: 18-22, Ne: 18-22*) vyhovuje ti to?:No jelikož už makám a sem tam se vyskytne noční tak všechny vypsane dny volno nemam, ale to je každý týden jiné,
ale většinou mam volno. Smile

Znáš u nás někoho: No pár jich je Inpu,Kuky,Tery,Distributor.

Co nám můžeš nabídnout: Můžu vám nabídnout svůj čas, zkušenosti a také další dvě postavy co mám frost DK a holy/retri palu.

Co od nás očekáváš: Hlavně pohodový kolektiv, protože hadky na Gchatu jsou docela vopruz a pak samozřejmě Aktivní chození raidů. Co víc si člověk může přát ve WoW Smile

Něco o tobě:Jmenuju se Standa, je mi 22 let a pracuju jako Bodyguard, jinak mám vystudovanou Aplikovanou informatiku. Moje koníčky jsou WoW, počítač a sport. jo a abych
nezapoměl bydlím na Vysočině. Smile
[wow][/wow]

Rashezz
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Fury/Prot warrior Empty Re: Fury/Prot warrior

Příspěvek  Distributor19 Mon Nov 14, 2011 11:38 am

Rashezza poznám ještě z dob kdy jsem byl v LoD, kterým se poslední dobou nedaří Rolling Eyes

Poctivej hráč, za mě pro.

Jen nevím, warrioři i feralové jsou, tak nejspíš nebudeš mít jistotu se dostat na každej raid.
Distributor19
Distributor19

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 17. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Fury/Prot warrior Empty Re: Fury/Prot warrior

Příspěvek  Jezisi Mon Nov 14, 2011 2:07 pm

Po situaci co byla v sobotu a neděli jsem PRO Smile , bodyguard oO zaujmul si cheers .


Naposledy upravil Jezisi dne Mon Nov 14, 2011 4:10 pm, celkově upraveno 1 krát

Jezisi

Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Fury/Prot warrior Empty Re: Fury/Prot warrior

Příspěvek  Anonymní Mon Nov 14, 2011 3:19 pm

Sice ho znám málo spíše z vidění, ale přišel mi jako dost pohodový člověk. Myslím že by se fury/prot aj hodil když není Kája tak chybí crit.. Máme 3 warry, 2 jsou dost aktviní 3. jsem ještě neviděl na raidu, takže za mě PRO

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Fury/Prot warrior Empty Re: Fury/Prot warrior

Příspěvek  Baltazario Mon Nov 14, 2011 7:52 pm

PRO jeden fury se este vmestna

Baltazario

Poèet pøíspìvkù : 416
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Fury/Prot warrior Empty Re: Fury/Prot warrior

Příspěvek  Ashlynnak Mon Nov 14, 2011 10:02 pm

Sice si myslim ze warr je momentalne zbytecnej ale kdyz nam zase nedojde a chybi crit tak to zamrzi takze bych byl PRO na zkousku a uvidime :-)
Ashlynnak
Ashlynnak

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 22. 06. 11
Age : 32
Location : Za to zaplatíš

Návrat nahoru Goto down

Fury/Prot warrior Empty Re: Fury/Prot warrior

Příspěvek  Kája Mon Nov 14, 2011 10:13 pm

PRIJAT ale pocitej spis s fury a mozna pokud ti to nebude vadit tak i arms ale to se jeste domluvime napis nekomu z vedeni o inv

Kája

Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 27. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Fury/Prot warrior Empty Re: Fury/Prot warrior

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru