TitanS Forum

Join the forum, it's quick and easy

TitanS Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yi- fury warrior

2 posters

Goto down

Yi- fury warrior Empty Yi- fury warrior

Příspěvek  Anonymní Wed Jul 27, 2011 3:49 pm

Nick: Yi
Věk: 17 let
Class: warrior
Talenty: fury 19/52/0
mam 4231 gs full pve
UI screen: sry ale nešel mi sem dát :/
Zkušenosti: Naxxramas, The Obsidian Sanctum, Vault of Archavon, The Eye of Eternity, Ulduar, Onyxia's Lair, Trial of the Crusader, Icecrown Citadel.
Předchozí guilda a důvod odchodu: Immortal no More. Všichni tam na raidování kašlali...
Mikrofon/mumble: ano
Raid časy (pá: 18-22, So: 18-22, Ne: 18-22*) vyhovuje ti to?: až na neděli ano (v neděli mám čas cca od 19:00)
Znáš u nás někoho: neznám
Co nám můžeš nabídnout: nějaký to dpsko a aktivitu v raidech Smile
Co od nás očekáváš: kvalitná raidování a ochota
Něco o tobě: Jmenuji se Tomáš, je mi 17 let a wowko hraju 3 roky. Hrával jsem na hodně servrech ale Twinsrám mi nejvíce přirost ke srdci. :-)


Naposledy upravil Yi dne Wed Jul 27, 2011 3:57 pm, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yi- fury warrior Empty Re: Yi- fury warrior

Příspěvek  Anonymní Wed Jul 27, 2011 3:51 pm

když jsem tam dával link z armorů házelo mi to nějakou chybu tak jsem to vystříhl Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yi- fury warrior Empty Re: Yi- fury warrior

Příspěvek  Anonymní Thu Jul 28, 2011 6:42 am

musel by ses zaregistrovat aby ti šli sem dát odkazy
....jinak bylo by fajn podrobněj napsat jaký máš zkušenosti s UD protože podle achievu si tam sotva vlezl. Na to jak je postava dlouho na 80 lvl je achiev 250 emblemu taky nic moc. A tvuj eq je na dnešní dobu dost low. Když kouknu na enchy, tak není ench v ramenách a záplata na kalhotech což si myslím že je docela solidní boost kterej prostě nemáš. Jinak talenty v poho ....ono na nich ani není moc co pokazit, ale ty gliphy bych trochu změnil ale to už je detail.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yi- fury warrior Empty Re: Yi- fury warrior

Příspěvek  Anonymní Thu Jul 28, 2011 9:59 am

No popravdě já jsem hrával už dřív na twinstáru a vyexpil jsem si tu priesta, ale potom mi napsal dobrej kamarád ať s nim jdu na Anathemu kde jsem rozjel warriora a když kámoš prestal hrát wowko tak jsem se rozhodl vrátit na twinstár a proto že jsem warriora už ovládal z Anathémi tak jsem vyměnil priesta za warriora. Smile Jinak ty talenty jsem si dával sám ale glyphy a ty enchanty se musí časem udělat protože jsem začínal od 0 goldů a ještě jsem to musel dosocketovávat. Jinak UD mam už prošlej celej takže že bych neznal taktiku to se nemusíte bát. :-)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yi- fury warrior Empty Re: Yi- fury warrior

Příspěvek  Anonymní Thu Jul 28, 2011 3:21 pm

ten ulduar ovladaš z anathemy ? protože co vic tam skoro nic nešlo

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yi- fury warrior Empty Re: Yi- fury warrior

Příspěvek  Baltazario Fri Jul 29, 2011 12:48 am

u tebe doopravdy zatim nevim spis NEUTRAL

Baltazario

Poèet pøíspìvkù : 416
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Yi- fury warrior Empty Re: Yi- fury warrior

Příspěvek  Anonymní Fri Jul 29, 2011 10:23 am

Apolo: to je je fakt ale něco málo tam šlo.... Very Happy ale už jsem byl i tady na twinu a mám už i projetý všechny taktiky i z netu.... :-)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yi- fury warrior Empty Re: Yi- fury warrior

Příspěvek  Kája Fri Jul 29, 2011 8:49 pm

Furt ta sama pohadka nemuzu si pomoct ale ta prihlaska je tak odflaknuta kdyby si mel alspon trochu zajem k nam jit tak si das zalezet war je treba ale nwm no s takovym pristupem

Kája

Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 27. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Yi- fury warrior Empty Re: Yi- fury warrior

Příspěvek  Baltazario Fri Jul 29, 2011 8:58 pm

myslim ze dmg na jeho eqip predvedl lepsi nez uz nejaky eqipnuti lidi proto sem PRO bude rozhodovat tvoje aktivita pokud budes mit aktivitu ktera se me nebude zdat rozloucime se hned PRIJATna zkousku

Baltazario

Poèet pøíspìvkù : 416
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Yi- fury warrior Empty Re: Yi- fury warrior

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru